Fietsknoop app
- Advertentie -

Tussen Ieper en den Ijzer

Fietsroute met een afstand van 59.7 km

Vanuit Boezinge reden we langs het Ieperleekanaal tot aan Ieper.

Daar reden we een rondje rond het mooie Ieper, door de stad en langs de buitenwallen. Vervolgens reden we terug naar de Vrijbosroute, dit is de oude spoorwegbedding die loopt van Boezinge tot in Kortemark. Langs de Vrijbosroute kwamen we weer aan ons vertrekpunt.

Daar volgden we dan het Ieperleekanaal richting IJzer. Aan Bikschote weken we af en reden we landinwaarts naar Lo-Reninge tot aan de IJzer. We volgden een stuk de IJzer, in Fintele staken we de Lovaart over.

We genoten van prachtige uitzichten en passeerden veel leuke terrasjes aan de IJzer. In Elzendamme draaiden we weg van de IJzer en reden we verder door Oostvleteren en Westvleteren.

We zagen de Zonnegloed (dierenpark) in de verte, reden door het Sint-Sixtusbos, passeerden de Sint-Sixtusabdij met zijn bekende Trappist. Een beetje verder kwamen we aan de Galgenbossen waar er ook leuke terrasjes zijn. Onderweg ook veel oorlogsgraven. Mooie route!

Deze route wordt je aangeboden door erickem.

Fietsroute
Routecode 28035553
Datum 16-06-2025
Startadres Kauwekijnstraat 7, 8900 Ieper
Afstand 59.7 km
Route delen Met iedereen  
Provincie West-Vlaanderen B
Omgeving Landelijk
Geschikt voor Fiets / E-bike
Scan route
Scan de code

Waarderingen voor deze route

Er zijn nog geen waarderingen.

MarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarkerMarker
100 km
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Naar startpunt
Start
2.2 km
8.7 km
1.7 km
0.7 km
3.0 km
6.7 km
3.1 km
2.7 km
2.3 km
Totaal
31.1 km

- Advertentie -
© 2025 FIETSKNOOP | Colofon | Disclaimer | Privacy