Fietsknoop app
- Advertentie -
Start | GPX routes
GPX routes voor fietsen en wandelen

GPX routes voor fietsen en wandelen

Vind hier leuke Fiets- en wandelroutes op basis van GPX tracks. Deze routes worden je aangeboden door andere Fietsknoop gebruikers en zijn vrij te gebruiken. Als je de routedetails bekijkt dan staat daar ook een QR code. Scan deze code met de Fietsknoop app en je laadt de route gelijk in de app. En met Fietsknoop[+]Plus kun je de route ook op je eigen account bewaren!

Fietsknoop vertrouwt er op dat deze routes goed te gebruiken zijn en controleert deze routes niet. Je gebruikt ze op eigen verantwoordelijkheid. Mochten er toch problemen mee zijn, laat het ons weten zodat we de route eventueel kunnen verwijderen.

Zelf een route toevoegen? Lees hier hoe je dit kunt doen Activiteiten

Soort
Provincie
Omgeving
Afstand
Titel of code
  Titel Fietsknoper Pr Om Km Datum
FietsenRondje Ommen - DalfsenTheo w 48.02024-05-30
FietsenWaar de Maas baas isDannyH60 48.62024-05-30
FietsenH T De Fietsallee 2-3Bbbr 10.32024-05-30
FietsenH T De Fietsallee 3-4BbbrNB 10.02024-05-30
FietsenH T De Fietsallee 5-1BbbrNB 4.22024-05-30
FietsenKröv - CochemMoontje10NW 55.72024-05-30
Fietsenmoezel-fietspad (totale lengte): van perl tot koblenzMoontje10NW 248.02024-05-30
FietsenEnsch - KrövMoontje10NW 55.12024-05-30
FietsenSaarburg - EnschMoontje10NW 48.62024-05-30
FietsenSaarburg - EnschMoontje10NW 48.62024-05-30
FietsenBeckingen - SaarburgMoontje10NW 47.12024-05-30
FietsenMerzig - BeckingenMoontje10NW 15.32024-05-30
FietsenBeeldenstormkarodemNB 39.92024-05-30
FietsenVELT Roeselare Klimaattuinroute 2Ronny en DorineWV 14.32024-05-29
FietsenVELT Roeselare Klimaattuinroute 1Ronny en DorineWV 14.32024-05-29
Wandelen727. LandgraafCoppie 10.52024-05-29
WandelenVier Uitersten wandelroute lus 1Julie en Stefan 9.72024-05-29
FietsenCorrecte nieuwe Peter BenoitfietsrouteBrunoGudrun 25.42024-05-28
FietsenZorgroute BierbeekJh47 29.82024-05-28
Fietsendag 2 - vinnum - munsterCasper Blom 110.32024-05-28
Fietsendag 3 - munster - borkenCasper Blom 105.72024-05-27
Fietsendag 1 - borken - vinnumCasper Blom 70.62024-05-27
Fietsen3-flüsse-route - rundkurs west (schlösser, seen und meere)1317 57.72024-05-26
FietsenFietsroute de parels van Mooi-Kennemerlandmovieman moviemanNH 43.42024-05-26
FietsenLa Vuelta Holanda - Ronde van Zeist e-bikeJPPendersUT 64.32024-05-26
Fietsenhouten-huizen-stenen-forten-route.gpxJPPenders 40.02024-05-26
Wandelenalden biesen,(geel)Roger60LB 16.12024-05-26
Fietsenkos marina – mooie zwemplekken aan zee rondtocht vanuit ΗρακλήςMarjadirk 45.12024-05-25
FietsenSmokkelrouteDoncamillo 45.52024-05-25
Fietsen24. Rondje bijzonder Bernheze - etappe 5KeesJanONB 6.82024-05-25
Fietsen24. Rondje bijzonder Bernheze - etappe 4KeesJanONB 6.72024-05-25
Fietsen24. Rondje bijzonder Bernheze - etappe 3KeesJanONB 8.32024-05-25
Fietsen24. Rondje bijzonder Bernheze - etappe 2KeesJanONB 16.72024-05-25
Fietsen24. Rondje bijzonder Bernheze - etappe 1KeesJanONB 8.82024-05-25
FietsenOldambtroute ANWBgjmtGR 56.42024-05-25
FietsenDiever -Oude Willem-routeHenkvdE 31.02024-05-24
FietsenGapersroute ANZEGEMBrunoGudrunWV 52.22024-05-24
FietsenTRI AMSTERDAM 2024 - Fiets Middenpeter.van.woesik@gmail.comNH 91.02024-05-24
Fietsen65km Turnhout - Baarschot NLAndré Van LooyAN 64.92024-05-24
FietsenRund ums Moor Hambergen-Bornreihe-SandhausenClaus N.NS 21.82024-05-23
Fietsenfietsknoop s gravenzande voorburggjmtZH 21.02024-05-23
Fietsenfietsknoop voorburg s gravenzandegjmt 21.02024-05-23
Fietsenfietsknoop voorburg s gravenzandegjmtZH 21.02024-05-23
FietsenFietsroute Helsinki vanuit Rastilla Camping 60KmStakkefiets 59.72024-05-23
FietsenRedders op zee-route TexelGroensNH 45.12024-05-23
Fietsengps track fietsen langs het pieterpad 2Bea2457 255.22024-05-22
FietsenRondje Hardenberg - BeerzeHennyfietst Hennyfietst 42.62024-05-21
Fietsenclassico boretti 2024 - 120kmCees HartmanGE 120.32024-05-21
FietsenTurnhout- Antwerpenwroel 59.12024-05-21
FietsenFietsroute Charles Dickens langs de IJsselrgc.ivens 58.22024-05-20
FietsenODK_Veldh_Bergeijk_35ZenpaNB 34.92024-05-20
FietsenMonumentale route ZaanstadConnylouise 33.72024-05-20
FietsenthuisDanielle danielle 45.12024-05-20
WandelenVeluwse bosbeken en de IJsselJeroen & Janske 11.92024-05-20
Fietsentour 07 - die klassischeTBaecker 34.72024-05-19
FietsenFietsroute Uitwaaien met UitzichtTanteAal 53.62024-05-19
Fietsenreek langenboom mooitvane 47.92024-05-19
FietsenAlmelo tour 21 meiantonkogatelefoonOV 38.12024-05-19
FietsenRoute 21 nov. laatste tocht 2023antonkogatelefoonOV 36.62024-05-19
Fietsengpx download: reeser meer – schöner waldweg runde von haldern (rheinland)TBaecker 13.72024-05-19
Fietsenamp;amp;quot;wo ii airborne routeamp;amp;quot; (fietsroute: 569779) - route.nl kopie kopieHZS1 49.92024-05-19
Fietsenokra kb bolderberg 2 63 km kopieHjanssen 64.92024-05-19
FietsenLangs de oude Leie van Deinze naar Gent - 2 dagenRudi GoorOV 79.32024-05-18
WandelenWandelroute-De-Loonse-en-Drunense-Duinen-v2-429479SpartanNB 16.42024-05-18
Fietsengpx download: château de beusdael – blick auf schloss beusdael rondtocht vanuit noorbeek kopieEgypteLI 36.52024-05-18
Fietsenfietsknoop Clervaux-Bütgenbachrhert 62.62024-05-17
FietsenBeleef de Utrechtse WaardenMontfoortVitaalUT 32.72024-05-17
FietsenMaare-Mosel-Radweg met zijsprongen - 2 dagenRudi GoorGF 64.12024-05-17
FietsenGelpenberg 2Jos trekum5+ 33.22024-05-17
FietsenAlte Kanalallee (omgeving Denekamp en Nordhorn)Eurorob RobertS Robert RobertSchepers 43.92024-05-16
FietsenschouweduivelandHanszee 200.22024-05-16
FietsenFietsroute Veluwse Volksverhalen (deel 1)JanvF 63.42024-05-16
Fietsenfietsknoop rondje enkhuizenrhert 57.32024-05-16
Fietsengpx download: château de beusdael – blick auf schloss beusdael rondtocht vanuit noorbeekEgypteLI 36.52024-05-16
FietsenBE10_DAG_7_Brugge_Roeselare_57kmGolfbastardWV 57.12024-05-16
FietsenD5_Kno_62kmGolfbastardWV 60.92024-05-16
FietsenBE10_DAG_4_Diksmuide_Brugge_62kmGolfbastardWV 61.52024-05-16
FietsenBE10_DAG_3b_59kmGolfbastardWV 58.72024-05-16
FietsenBE10_DAG_3a_44kmGolfbastardWV 43.82024-05-16
FietsenBE10_DAG_1_Roeselare_IeperGolfbastardWV 31.12024-05-16
Wandelenwandeletappe-8-boekel-aarle-rixtel-ons-kloosterpad.gpxFr1962 22.52024-05-15
FietsenHüttent-Oeding 38Kar-Li 37.62024-05-14
FietsenRoute.nl fietsroute 285298 - Koninklijke route door de bossenDon Carlo 44.32024-05-14
FietsenFKPUtrecht-map_object_selection-3218Don Carlo 54.72024-05-14
Fietsenfietstocht lübben. 50kmKeesft 50.52024-05-13
FietsenEen indrukwekkende fietsroute3xniks 44.62024-05-12
FietsenKlein Rome 30kmHarryE 26.02024-05-12
Fietsenveenendaal ginkellousurgeon 57.22024-05-12
FietsenOlen maria olenStakkefietsAN 68.72024-05-12
WandelenSwalkje troch de Alde FeanenJaenFR 68.72024-05-12
WandelenMan van ManderJaenOV 40.62024-05-12
FietsenHeideprachtJaenNH 36.82024-05-12
FietsenGrenzenloosJaenNB 80.22024-05-12
FietsenDrie provinciënJaenOV 68.72024-05-12
FietsenFietsen op de grensJaenGE 80.32024-05-12
Fietsenfietsknoop kalverweide meijendaal 05gjmtZH 18.62024-05-11
Fietsenfietsknoop rondje alphen aan de rijn tour actief mrt 2018gjmtZH 59.52024-05-11
FietsenGroots DoetinchemgjmtGE 60.82024-05-11
Fietsenfietsroute rondom Apeldoorn / CantharelgjmtGE 55.32024-05-11
Fietsenroute montferland en omgevinggjmt 51.62024-05-11
Fietsenfietsknoop lemelerberg en reggedalgjmtGE 50.42024-05-11
FietsenBaasrode Buggenhout Lebbeke Denderbelle BoonwijkDannyH60OV 33.32024-05-11
FietsenPanoramaRadweg niederbergbahnHarietNW 35.62024-05-11
Fietsenasperge- en aardbeientocht in de zuid-paltsshoudt 48.92024-05-10
FietsenNieuwe ActiviteitRogers/H 744LX 48.92024-05-10
Fietsenmergelland fietsroute west-lusTimmerdudeLI 63.02024-05-10
FietsenVG Vincents Aankomst, Van Gogh fietsrouteBobSluisterenDR 50.92024-05-10
WandelenVrijdag 5 km 17 mei 2024Peter BakkerUT 3.52024-05-10
Fietsen2024-04-28_10-41_sunerictaghonOV 77.82024-05-10
Fietsenboppepaed – lange geestlaan rondtocht vanuit urhuisterveenAnae 40.82024-05-10
FietsenFT296 I De roze olifantrouteSchaduwOV 44.52024-05-10
WandelenVrijdag 10 km 2024Peter BakkerUT 10.12024-05-10
WandelenVrijdag 15 km 2024Peter BakkerUT 13.02024-05-10
Fietsen2024-05-08_13-08_wederictaghonOV 40.02024-05-10
Fietsen24vr baronie 60 kmYMDJ 62.62024-05-10
Fietsenpv 2024 40jGazelle P 42.32024-05-09
Fietsenpv 2024 40jGazelle P 42.32024-05-09
Fietsen10 Amstel Gold klimmetjes vanuit ValkenburgRolandKaLI 51.52024-05-09
Fietsen43 Soesterberg, Zeist, en Den DolderInteleoUT 50.52024-05-09
Fietsenfietsknoop rondje kaag braassem wijde aaFam. Langeveld 30.52024-05-09
Fietsenlangs wilhelminakanaalHaagdijkNB 49.82024-05-09
FietsenDijk van een tochtHaan0007 56.92024-05-09
Fietsenbf4_vr60Toon en lia 56.72024-05-09
Fietsenloreley fietstocht hunsrück-midden-rijnshoudt 44.32024-05-08
FietsenDe Alm Nat. routeFam_knoop_kei Fietsknoop_keiFL 41.72024-05-08
WandelenDinsdag 15 km 2024Peter BakkerUT 14.62024-05-08
WandelenPromenade de la Lessefietsroute Medard 8.52024-05-08
WandelenPromenade de la Virée des Croixfietsroute Medard 6.12024-05-08
WandelenRedu - Tussen legendes en spitstechnologiefietsroute Medard 6.12024-05-08
Fietsendag 6b nordhorn - oldenzaalBeer@kpNS 28.42024-05-08
Fietsendag 6a am wasserfall - nordhornBeer@kpNW 19.92024-05-08
Fietsendag 5 a elte bevergernBeer@kpNS 6.52024-05-08
Fietsendag 3 bad bentheim - elteBeer@kpNW 43.12024-05-08
Fietsendag 1b bardel bad bentheimBeer@kpNS 10.62024-05-08
Fietsendag 1 oldenzaal bardelBeer@kpNS 29.82024-05-08
FietsenRoute Veenendaal_Lunteren_Otterloo _Edeflo@ 58.42024-05-08
FietsenHeideroute HeerlenoldjohnLI 34.22024-05-08
FietsenDrielandenroute Sittard-GeleenoldjohnLI 36.82024-05-08
FietsenBrunssummerheide FietsrouteoldjohnLI 8.72024-05-08
Fietsenhemelvaart 2024EnormeFietspeuk 59.92024-05-08
FietsenOudkarspel naar WestdijkFrank1966NH 35.62024-05-08
FietsenFietsroute de HeerlijkheidHagens 27.12024-05-07
Fietsendeurne gemert deurneStephanniesNB 47.82024-05-07
Fietsenbf4_zo60Toon en lia 64.12024-05-06
Fietsenfietsknoop dodendraad 3mauoriNB 113.72024-05-06
FietsenDodendraad 1 en 2mauoriZE 184.82024-05-06
Fietsenmarveld-zwillbrock (fietsroute: 981335) - route.nlRensBoekholtGE 21.62024-05-06
Fietsenfietsknoop fietsroute zeist anwbgjmtUT 41.52024-05-06
Fietsenfietsknoop fietsroute zeist anwbgjmt 41.52024-05-06
FietsenDePielesspanikofsky 73.52024-05-06
WandelenHoeilaart NeroJulie en Stefan 3.92024-05-06
FietsenEuropaRadwegR1chrisvdspek 981.52024-05-05
Fietsendrents friese woudJeffreyVDR 71.12024-05-05
Fietsenschloß nordkirchen – schloss nordkirchen rondtocht vanuit lüdinghausenaw69 aw69 aw69 34.32024-05-04
Fietsenfietstocht de lutte lonneker enschedePelserPaapOV 38.62024-05-04
FietsenWinsum 1gjmtGR 41.72024-05-03
Fietsenquot;leave the church in the village!quot; weiswampach - ourenSchaapje61 27.92024-05-03
Fietsencycle path quot;de la terre rougequot; (pc 8)Schaapje61 28.92024-05-03
Fietsendällchen west tour (26 km)Schaapje61 26.02024-05-03
Fietsencycle path du centre (pc 1)Schaapje61 49.02024-05-03
FietsenOp de fiets met Emile - Route Waregem 34kmThys.wimOV 34.92024-05-02
FietsenOp de fiets met Emile - Route Deinze 33kmThys.wimOV 32.92024-05-02
FietsenBulls Tour 12 Rondje Bussum Mini (trip)PrivateBulls 29.92024-05-02
Fietsenrondje baasrode, lebbeke, denderbelleDannyH60OV 25.02024-05-02
FietsenDuvel on Tour 2024 - Duvel MiniMKopparam 44.12024-05-01
FietsenElfdorpentocht 2024 - 80 km - StompwijkGert vS 82.52024-05-01
Fietsen002 PRO HemiksemHerman DejonghAN 39.72024-05-01
FietsenFietsroute langs Geul en GulpFakebunt68LI 39.62024-04-30
Fietsenterugweg etappe 2: monschau-raeren;vennbahn-Chrisjaan46 31.02024-04-30
WandelenB5etienne53 6.12024-04-30
FietsenKronkelen tussen Lek en LingeRuudAnja 52.52024-04-30
WandelenE8etienne53 6.32024-04-29
FietsenDinxperlo - Anholt- Megchelen - Gendringen - DinxperloDoncamillo 34.22024-04-29
Fietsenetappe 2: van raeren naar monschau (incl. rondje monschau) – vennbahn-fietspadChrisjaan46 31.02024-04-29
Fietsenetappe 1: van aken-brand naar raeren – vennbahn-fietspadChrisjaan46 14.12024-04-29
Fietsen9 kastelenroute vordenWolke66GE 43.12024-04-29
FietsenGHP2023-d01 Doorsteek Alphen aan de Rijn-GoudaRumpifiets 20.12024-04-29
Fietsenfietsknoop weert 09 tungelroy swartbroekvankjan01LI 36.32024-04-29
FietsenQuinta da Cerejeira TOMAR Bike tour 2 - tour to dornesRollol 76.52024-04-28
WandelenQuinta da Cerejeira percurso 6 - hike to igreja matriz do espírito santo da igreja novaRollol 16.02024-04-28
WandelenQuinta da Cerejeira praça da república – parque do mouchão loop from tomarRollol 5.82024-04-28
WandelenQuinta da Cerejeira percurso 1 - cuboRollol 4.42024-04-28
WandelenQuinta da Cerejeira Tomar parque do mouchão – praça da república loop from tomarRollol 5.72024-04-28
WandelenQuinta da Cerejeira fonte de lavadouro – cascata dos pios loop from vila de reiRollol 11.02024-04-28
WandelenQuinta da Cerejeira percurso 3 - miradoura da cruz altaRollol 6.32024-04-28
FietsenElfstedenfietstocht FrieslandMarco-MarleenFR 255.52024-04-28
FietsenSchiermonnikoogSvdM 39.52024-04-28
WandelenTrage Tocht ThornBroekjLI 14.52024-04-28
FietsenFrep fietsen door de bomen – ecl gazFrep 44.42024-04-28
FietsenF4DH Zuiderzeeroute 70 kmKees en Dorien 70.32024-04-28
FietsenF4DH Beemsterroute 70kmKees en Dorien 70.12024-04-28
WandelenLeudalwandeling 2,8km enkelengele-bert 2.92024-04-27
FietsenDe Loonse en Drunense DuinenPH-OPANB 54.12024-04-27
Fietsen30 april Okra Grobbendonk Vorselaar 54 kmbart de wachterAN 53.72024-04-27
FietsenHoogkarspel - Midwoud -ZwaagHoogkarspel 32.22024-04-27
Fietsenhunte-radwegDie StrickisNS 133.52024-04-26
Fietsengeotour klimaschätze - tour nord 2023Die StrickisNS 30.22024-04-26
Fietsenoldenburg - tour nach bad zwischenahnDie Strickis 37.52024-04-26
Fietsen01 Brochterbeck- EnschedeMailman 82.62024-04-26
Fietsen02 Bielefeld- BrochterbeckMailman 96.32024-04-26

Aantal routes: 200

- Advertentie -
© 2024 FIETSKNOOP | Colofon | Disclaimer | Privacy