Fietsknoop app
- Advertentie -
Start | GPX routes
GPX routes voor fietsen en wandelen

GPX routes voor fietsen en wandelen

Vind hier leuke Fiets- en wandelroutes op basis van GPX tracks. Deze routes worden je aangeboden door andere Fietsknoop gebruikers en zijn vrij te gebruiken. Als je de routedetails bekijkt dan staat daar ook een QR code. Scan deze code met de Fietsknoop app en je laadt de route gelijk in de app. En met Fietsknoop[+]Plus kun je de route ook op je eigen account bewaren!

Fietsknoop vertrouwt er op dat deze routes goed te gebruiken zijn en controleert deze routes niet. Je gebruikt ze op eigen verantwoordelijkheid. Mochten er toch problemen mee zijn, laat het ons weten zodat we de route eventueel kunnen verwijderen.

Zelf een route toevoegen? Lees hier hoe je dit kunt doen Activiteiten

Soort
Provincie
Omgeving
Afstand
Titel of code
  Titel Fietsknoper Pr Om Km Datum
FietsenOpname (trip)bijna diamant padfons7 64.72024-04-13
Fietsenvleuten-woerden-oude water enzoRaymondWUT 45.62024-04-13
Fietsenchasse patate 35kmChrisBen 33.92024-04-12
FietsenZuiderzee route deel 8 laatste| spakenburg - amsterdamHaesjeNH 50.52024-04-12
FietsenZuiderzee route deel 7| elburg - spakenburgHaesjeOV 52.62024-04-12
FietsenZuiderzee route deel 6| kraggenburg - elburgHaesjeFL 59.52024-04-12
FietsenZuiderzee route deel 5| lemmer - kraggenburgHaesjeFL 53.82024-04-12
FietsenZuiderzee route deel 4| workum - lemmerHaesjeFR 52.32024-04-12
FietsenZuiderzee route deel 3|medemblik - workumHaesjeFR 69.82024-04-12
FietsenZuiderzee route deel 2| hoorn - medemblikHaesjeNH 48.92024-04-12
FietsenZuiderzee route deel 1| amsterdam - hoornHaesjeNH 52.72024-04-12
Fietsenlingeroute (fietsroute: 546642) - route.nlSandra sertoUT 72.52024-04-12
FietsenDuin en Bollentocht 85 km NW8Lemelerberg 85.22024-04-11
FietsenDrontermeerrouteTgaekoOV 35.62024-04-11
FietsenLingerouteJohn6701GE 75.52024-04-11
Fietsenfietsknoop rund um die maasseenMonika # 53.92024-04-10
WandelenHoog Buurlose heide, Radio KootwijkOpstormGE 12.72024-04-10
FietsenHulst 2024 aprilJapieooo 58.92024-04-09
Wandelen--Boswachterspad Ugchelen 't LeestenOpstormGE 5.42024-04-09
FietsenBeaufortfietsroute Zeebrugge - Knokke-HeistWens Leo 22.12024-04-08
FietsenBeaufortfietsroute Blankenberge - ZeebruggeWens Leo 18.32024-04-08
FietsenBeaufortfietsroute De Haan - BlankenbergeWens Leo 28.82024-04-08
FietsenBeaufortfietsroute Middelkerke - OostendeWens Leo 39.42024-04-08
FietsenBeaufortfietsroute Nieuwpoort - MiddelkerkeWens Leo 29.42024-04-08
FietsenBeaufortfietsroute Koksijde - NieuwpoortWens Leo 32.92024-04-08
FietsenBeaufortfietsroute De Panne - KoksijdeWens Leo 44.22024-04-08
FietsenZHL_KastelenrouteMarjadirk 42.92024-04-07
FietsenegalTBaecker 34.42024-04-07
FietsenFietsroute Struinen door tuinenJaenOV 74.22024-04-07
FietsenFietsen langs erfgoed en kastelen kopieClementcoenenLI 58.92024-04-07
FietsenAssen rondjeWillem & FemmieDR 36.52024-04-07
FietsenRonde Gent EekloGios 54.42024-04-06
Fietsenfietsknoop nationaal park de maasduinenHarkenLI 49.52024-04-06
FietsenSpringendalrouteEric&Gea Eric&Gea 73.62024-04-06
Fietsen129. Authentiek Ouddorp - etappe 5CeesboZH 1.32024-04-06
Fietsen129. Authentiek Ouddorp - etappe 4CeesboZH 7.32024-04-06
Fietsen129. Authentiek Ouddorp - etappe 3CeesboZH 14.62024-04-06
Fietsen129. Authentiek Ouddorp - etappe 2CeesboZH 14.22024-04-06
Fietsen129. Authentiek Ouddorp - etappe 1CeesboZH 9.42024-04-06
FietsenLingeroute CMcesarius cesariusGE 69.32024-04-05
FietsenFietsrouteReeshof-Tilburgloosdrecht01 59.12024-04-05
FietsenBloesemroute Hoogstraten 2024 34kmRonnykeAN 34.62024-04-04
Fietsenoranier-fahrradroute: abschnitt moers - apeldoorn / oranjefietsroute: traject moers – apeldoornAnaeGE 230.92024-04-04
Fietsen---groen amstellandMarjadirk 39.62024-04-04
FietsenJongens en meisjes heerde (trip)Lutje55GE 45.82024-04-04
FietsenTour of Vught (From Isabella-Kazerne)Arjan van der HeijdenNB 25.92024-04-04
FietsenThe Barony 2Arjan van der HeijdenNB 38.32024-04-04
FietsenThe Barony 1Arjan van der HeijdenNB 32.52024-04-04
Fietsenrondom Vught, vanuit HaverleijArjan van der HeijdenNB 45.62024-04-04
FietsenMalpie-Leenderheide-Grote HeideArjan van der HeijdenNB 37.92024-04-04
FietsenTour of Valkenswaard, forest and heathland.Arjan van der HeijdenNB 50.72024-04-04
Fietsenfietsknoop vliermaalroot vanuit tongerenwivanLI 56.12024-04-02
Fietsen---foodrouteMarjadirk 44.02024-04-02
WandelenLaren - Vordenanything 13.52024-04-02
WandelenHistorische gebouwen route zwolleRietdijkOV 3.22024-04-01
WandelenLeidenfietskester 4.32024-04-01
Fietsen01 Fietsroute Nieuwkoopse PlassenWillem69ZH 35.82024-04-01
WandelenBZZ_BoschwijkpadMargo2023 16.42024-03-31
FietsenUtrechtDigo 53.12024-03-31
FietsenRond Vliertsestr via Rossum terughanlinhf 20.62024-03-31
Fietsenmallorca - fietsroute 2 (manacor - felanitx)lousurgeon 59.62024-03-31
FietsenMaas1: Rotterdam - DordrechtkdewolfZH 39.12024-03-31
FietsenRondje Deventer - fietsenjoirmani 41.82024-03-31
Fietsenrondje apeldoornWillySiegel 45.62024-03-31
Fietsenmallorca - fietsroute 3 (porto petro - parc natural mondrago - santanyi)lousurgeon 49.62024-03-31
Fietsenmallorca - fietsroute 1 (campos - ses salines - santanyi)lousurgeon 67.62024-03-31
Fietsenhello spring road - 90.0 kmMitta 89.82024-03-30
Fietsenbk gravel 2024 - draftddbn 50.02024-03-29
WandelenKempentrail senioren14 kmFelix2390 14.12024-03-29
Fietsen24 04 03 seniorentocht naar brasserie 155 vught 40kmvlokjeNB 42.62024-03-29
FietsenBulls Tour 01 Rondje Lage Vuursche (trip)PrivateBullsUT 26.82024-03-29
FietsenArchemerbergrouteMargo2023 12.52024-03-29
FietsenBloesemfietsroute EijsdenChrisjaan46LI 20.52024-03-28
FietsenBloesemfietsroute BeekdaelenChrisjaan46LI 27.22024-03-28
FietsenMolenbeek fietsrouteCharlieDMOV 33.52024-03-28
FietsenEttelbruck_53kmHarley 02 52.82024-03-27
WandelenLange Route - Lange Bleekgrijze plaag 8.72024-03-27
Fietsenfietsknoop bezoek kasteel hoensbroekwilma jonker 24.32024-03-26
WandelenAdam Zuid-Adamse bos-Adam Rai 21 kmPeter Sluis 20.92024-03-26
FietsenLand van StaringWoltur 102.32024-03-25
FietsenIdyllisch beekdalWoltur 36.42024-03-25
Fietsentour 1 westfalenTBaecker 23.72024-03-22
Wandelen43577MathIen 17.02024-03-22
WandelenDrie kastelenwandelroute start TillegembosKn-He 12.72024-03-22
WandelenRondje Rotterdamlampje5 5.92024-03-21
Wandelenheuvelrughike etappe 2advanoplooUT 19.72024-03-20
Wandelenheuvelrughike etappe 1advanoplooUT 18.02024-03-20
Wandelenstadswandeling gouda van gpxAsus Tablet 4.82024-03-19
FietsenVan Gogh route HoogeveenGert en Thea 51.02024-03-19
Fietsenleemkuilen – halvezolenpad rondtocht vanuit oisterwijkJPWitten 84.62024-03-19
FietsenZonhoven - Bornrobertdemandt 43.22024-03-19
FietsenBorn - Genkrobertdemandt 39.82024-03-19
WandelenLaren - VordenEggink68 13.42024-03-18
WandelenHolten-LarenEggink68 14.92024-03-18
WandelenHellendoorn - HoltenEggink68 15.52024-03-18
WandelenOmmen - HellendoornEggink68 20.82024-03-18
WandelenHardenberg - OmmenEggink68 20.52024-03-18
WandelenCoevorden - HardenbergEggink68 19.02024-03-18
WandelenSleen - CoevordenEggink68 21.22024-03-18
FietsenDag 3 Valkenburg elsloo bundeJaapengertiLB 52.02024-03-18
WandelenSchoonloo - SleenEggink68 23.42024-03-18
WandelenRolde - SchoonlooEggink68 18.32024-03-18
WandelenZuidlaren - RoldeEggink68 17.22024-03-18
FietsenWeert Ell grathem Roermond Heel Hunsel Tungelroy Terug 56 kmEbEbLI 61.92024-03-18
FietsenEerste ronde 2024Frank1966NH 69.62024-03-18
Fietsenfietspaden bergeijk luysgestelspanikofsky 67.52024-03-17
FietsenWeert Kelpen-Oler Grathem Heel Brachterbeek Wessem Hunsel Tungelroy Terug 52 kmEbEbLI 56.02024-03-17
FietsenWeert Budel-Schoot Budel Leenderbos DeHeide Maarheze Terug 51 kmEbEbLI 50.92024-03-16
WandelenLaren - Vordenanything 13.52024-03-16
FietsenPieterfietspad noordTeuntje de Biker 299.82024-03-15
FietsenPieterfietspad zuidTeuntje de Biker 278.02024-03-15
FietsenKustrouteGran 87.12024-03-14
FietsenKastelenroute Utrechtse Heuvelrug en Kromme RijnRietdijkUT 32.52024-03-14
FietsenKastelenroute BruggeErna puts @4pe 54.72024-03-13
FietsenLopikerwaard.mazzelola 48.72024-03-12
Fietsentt18_ Ostfriesland Kanäle und MühlenWagenholt 44.12024-03-11
Fietsenfietstocht ketzin - sanssouci parkDorus Dartel 40.92024-03-11
FietsenKastelenroute BruggeErna puts @4pe 54.72024-03-10
WandelenStadswandelroute NieuwpoortKn-He 10.22024-03-08
WandelenErfgoedwandelroute De PanneKn-He 4.32024-03-08
Fietsenfietsroute nationaal park de meinweg JwanreijersteinLI 53.52024-03-07
FietsenWeert Heythuisen Leudal Healen Horn Grathem Hunsel Tungelroy Terug 58 kmEbEbLI 57.52024-03-06
FietsenTexelMarc2bike 47.92024-03-06
FietsenLeiestreek fietsroutePetrastorm 57.92024-03-06
Fietsenrondje de koog - cocksdorp - oudeschild 46,8kmFross 46.82024-03-06
FietsenWeert Budelschoot (Belgie) Hamont-Adel (Bos) Soerendonk terug 62 kmEbEbLI 62.52024-03-05
Fietsentoereke merret-geel-mol-balenVokkejanAN 34.72024-03-04
Fietsenmaastricht eupenrhert 55.72024-03-04
WandelenWandelroute Knopenlopen: Neeritter 8,86kmRebeccaBZ 8.82024-03-04
FietsenRondje Bokhoven-Well (trip)hanlinhf 30.82024-03-03
FietsenWijchense plattelandsrouteQwillGE 51.72024-03-03
FietsenstaakbonenrouteHarold CornelissenLI 33.72024-03-03
Fietsen---staakbonen routeHarold CornelissenLI 0.02024-03-03
FietsenVincent van Gogh tocht11Johan11NB 72.32024-03-02
Fietsenhaven oudeschild – skillepaadje rondtocht vanuit de koogFross 28.52024-03-02
Wandelenweesper schansenroute (rood)mazzelola 3.82024-03-02
FietsenGrote ronde HalderbergeRetail 64.02024-03-02
WandelenKrijtlandpad etappe 06Marcel van Veelen 7.72024-02-28
WandelenKrijtlandpad etappe 05Marcel van Veelen 22.82024-02-28
WandelenKrijtlandpad etappe 04Marcel van Veelen 17.12024-02-28
WandelenKrijtlandpad etappe 03Marcel van Veelen 22.02024-02-28
WandelenKrijtlandpad etappe 02Marcel van Veelen 15.92024-02-28
WandelenKrijtlandpad etappe 01Marcel van Veelen 14.22024-02-28
FietsenAmsterdamFast42breugel60NH 41.62024-02-26
Fietsenhut van mie pils 79kmspanikofsky 72.72024-02-25
FietsenPieterfietspad zuidArcoT 278.02024-02-25
FietsenPieterfietspad noordArcoT 299.82024-02-25
FietsenMaasroute Luik - MaastrichtJos de VeerLI 34.02024-02-23
WandelenHellendoorn - HoltenEricc66GE 15.52024-02-23
FietsenDe Beuk Olland11Johan11 73.92024-02-20
WandelenTrack Tour 50 Thann – MolkenrainMarise op de fiets 21.62024-02-20
Wandelenleut - oranje-10kmLucien58LB 9.92024-02-16
FietsenBC - lh munkebossenAlexw.WV 55.02024-02-16
Fietsenfietsknoop nieuwendijk alblasserwaard rondeDannyWtc 89.42024-02-11
Fietsenfietsknoop nieuwendijk alblasserwaard rondeDannyWtc 89.42024-02-11
Fietsenkönig-ludwig-trassetryit1168 8.92024-02-11
Fietsenalden biesen, startplaats landcommanderij alden biesen (blauw)haagen 4.32024-02-11
Fietsenschinderhannes-untermosel-radwegasbod 21.82024-02-10
FietsenGasbelMarjadirkGR 45.02024-02-08
Fietsenfietsknoopmarto 61.52024-02-08
FietsenWandeling MoerenburgCastro 15.62024-02-06
FietsenWandeling Peerke DondersCastro 16.12024-02-06
FietsenWandeling Huis ter HeideCastro 20.82024-02-06
FietsenAuewegreletek 30.12024-02-06
WandelenPR4 GaviãoVincent 16.72024-02-04
Fietsenterugweg naar prachtige hotel met barBarbapapa 23.32024-02-04
Fietsenheenweg alfaBarbapapa 6.82024-02-04
Fietsenrondje groen amstellandMarjadirk 89.62024-02-03
Fietsenwinterbostocht 2024 - 95.0 kmlsf3 94.32024-02-01
FietsenPieterfietspad zuidpientje@bike 278.02024-01-31
Fietsenfietsknoopscoopy 90.92024-01-30
Fietsenhalle 8 juni 2024scoopy 90.92024-01-30
Fietsen-fietsroute groningen--Marjadirk 39.82024-01-27
WandelenStadswandeling Willemstad-zuiderwaterlinieNixoleMa 8.32024-01-27
FietsenTOUR1 AM BERGEherman.vierhout@gmail.com 17.82024-01-25
FietsenFiets Groede naar CadzandTineke1985ZE 9.72024-01-24
FietsenFiets Cadzand naar SluisTineke1985ZE 10.52024-01-24
FietsenWeert Laar langs-Ospel Someren Weerterbos TerugEbEbLI 39.22024-01-24
WandelenNed Kust 1-02 corrTineke1985ZE 36.52024-01-24
WandelenNed Kust 1-01 corrTineke1985ZE 14.62024-01-24
Wandelenfalkenstein-rundeJackBoers 7.02024-01-23
FietsenZdEtappe5C corrTineke1985NB 104.62024-01-22
FietsenZdEtappe5B corrTineke1985NB 97.22024-01-22
FietsenZdEtappe5A corrTineke1985NB 89.82024-01-22
FietsenDelftlandroute vanuit HoogvlietMartin de FietserZH 59.82024-01-22
FietsenPieterfietspad zuidGrijze Kraai 278.02024-01-21
FietsenPieterfietspad noordGrijze Kraai 299.82024-01-21
FietsenWaardentocht-125km-2023 kopieSier 124.62024-01-19
FietsenWaardentocht-125km-2023Sier 124.62024-01-19
Fietsentop 10 klimmen in het rijk van nijmegen - 53.0 kmLot Wouda 53.42024-01-18
WandelenTreinstapper Berchem - HobokenWilly Linares 19.12024-01-14
Wandelen11-12-2024 (trip)Gert en WimLI 5.92024-01-12
FietsenWeert Tungelerwallen 'Belgie Kesserich Molenbeersel' Starmproy Terug 48 kmEbEbLI 47.82024-01-11
WandelenAmsterdam wandeling - museumPaul&Greet Leenaerts 6.92024-01-10
WandelenAmsterdam-highlightsPaul&Greet Leenaerts 5.92024-01-10
WandelenAmsterdam wandeling 3 architectuurPaul&Greet Leenaerts 8.12024-01-10
FietsenWeert Swartbroek Leveroy De Zoom (langs Bos) Ospol Nederweert terug 51 kmEbEbLI 51.02024-01-09
WandelenTrack Tour 7Marise op de fiets 12.22024-01-08
WandelenTour 6 Niederbronn – Wasenberg – WintersbergMarise op de fiets 19.72024-01-08
WandelenTrack Tour 5Marise op de fiets 15.22024-01-08

Aantal routes: 200

- Advertentie -
© 2024 FIETSKNOOP | Colofon | Disclaimer | Privacy