Fietsknoop app
- Advertentie -
Start | GPX routes
GPX routes voor fietsen en wandelen

GPX routes voor fietsen en wandelen

Vind hier leuke Fiets- en wandelroutes op basis van GPX tracks. Deze routes worden je aangeboden door andere Fietsknoop gebruikers en zijn vrij te gebruiken. Als je de routedetails bekijkt dan staat daar ook een QR code. Scan deze code met de Fietsknoop app en je laadt de route gelijk in de app. En met Fietsknoop[+]Plus kun je de route ook op je eigen account bewaren!

Fietsknoop vertrouwt er op dat deze routes goed te gebruiken zijn en controleert deze routes niet. Je gebruikt ze op eigen verantwoordelijkheid. Mochten er toch problemen mee zijn, laat het ons weten zodat we de route eventueel kunnen verwijderen.

Zelf een route toevoegen? Lees hier hoe je dit kunt doen Activiteiten

Soort
Provincie
Omgeving
Afstand
Titel of code
  Titel Fietsknoper Pr Om Km Datum
Fietsentoereke merret-geel-mol-balenVokkejanAN 34.72024-03-04
WandelenWandelroute Knopenlopen: Neeritter 8,86kmRebeccaBZ 8.82024-03-04
FietsenWijchense plattelandsrouteQwillGE 51.72024-03-03
FietsenstaakbonenrouteHarold CornelissenLI 33.72024-03-03
Fietsen---staakbonen routeHarold CornelissenLI 0.02024-03-03
FietsenVincent van Gogh tocht11Johan11NB 72.32024-03-02
Fietsenhaven oudeschild – skillepaadje rondtocht vanuit de koogFross 28.52024-03-02
Wandelenweesper schansenroute (rood)mazzelola 3.82024-03-02
FietsenGrote ronde HalderbergeRetail 64.02024-03-02
WandelenKrijtlandpad etappe 06Marcel van Veelen 7.72024-02-28
WandelenKrijtlandpad etappe 05Marcel van Veelen 22.82024-02-28
WandelenKrijtlandpad etappe 04Marcel van Veelen 17.12024-02-28
WandelenKrijtlandpad etappe 03Marcel van Veelen 22.02024-02-28
WandelenKrijtlandpad etappe 02Marcel van Veelen 15.92024-02-28
WandelenKrijtlandpad etappe 01Marcel van Veelen 14.22024-02-28
FietsenAmsterdamFast42breugel60NH 41.62024-02-26
Fietsenhut van mie pils 79kmspanikofsky 72.72024-02-25
FietsenMaasroute Luik - MaastrichtJos de VeerLI 34.02024-02-23
WandelenHellendoorn - HoltenEricc66GE 15.52024-02-23
FietsenDe Beuk Olland11Johan11 73.92024-02-20
WandelenTrack Tour 50 Thann – MolkenrainMarise op de fiets 21.62024-02-20
Wandelenleut - oranje-10kmLucien58LB 9.92024-02-16
FietsenBC - lh munkebossenAlexw.WV 55.02024-02-16
Fietsenfietsknoop nieuwendijk alblasserwaard rondeDannyWtc 89.42024-02-11
Fietsenfietsknoop nieuwendijk alblasserwaard rondeDannyWtc 89.42024-02-11
Fietsenkönig-ludwig-trassetryit1168 8.92024-02-11
Fietsenalden biesen, startplaats landcommanderij alden biesen (blauw)haagen 4.32024-02-11
Fietsenschinderhannes-untermosel-radwegasbod 21.82024-02-10
FietsenGasbelMarjadirkGR 45.02024-02-08
Fietsenfietsknoopmarto 61.52024-02-08
FietsenWandeling MoerenburgCastro 15.62024-02-06
FietsenWandeling Peerke DondersCastro 16.12024-02-06
FietsenWandeling Huis ter HeideCastro 20.82024-02-06
FietsenAuewegreletek 30.12024-02-06
WandelenPR4 GaviãoVincent 16.72024-02-04
Fietsenterugweg naar prachtige hotel met barBarbapapa 23.32024-02-04
Fietsenheenweg alfaBarbapapa 6.82024-02-04
Fietsenrondje groen amstellandMarjadirk 89.62024-02-03
Fietsenwinterbostocht 2024 - 95.0 kmlsf3 94.32024-02-01
FietsenPieterfietspad zuidpientje@bike 278.02024-01-31
Fietsenfietsknoopscoopy 90.92024-01-30
Fietsenhalle 8 juni 2024scoopy 90.92024-01-30
Fietsen-fietsroute groningen--Marjadirk 39.82024-01-27
WandelenStadswandeling Willemstad-zuiderwaterlinieNixoleMa 8.32024-01-27
FietsenTOUR1 AM BERGEherman.vierhout@gmail.com 17.82024-01-25
FietsenFiets Groede naar CadzandTineke1985ZE 9.72024-01-24
FietsenFiets Cadzand naar SluisTineke1985ZE 10.52024-01-24
FietsenWeert Laar langs-Ospel Someren Weerterbos TerugEbEbLI 38.92024-01-24
WandelenNed Kust 1-02 corrTineke1985ZE 36.52024-01-24
WandelenNed Kust 1-01 corrTineke1985ZE 14.62024-01-24
Wandelenfalkenstein-rundeJackBoers 7.02024-01-23
FietsenZdEtappe5C corrTineke1985NB 104.62024-01-22
FietsenZdEtappe5B corrTineke1985NB 97.22024-01-22
FietsenZdEtappe5A corrTineke1985NB 89.82024-01-22
FietsenDelftlandroute vanuit HoogvlietMartinDe FietserZH 59.82024-01-22
FietsenPieterfietspad zuidGrijze Kraai 278.02024-01-21
FietsenPieterfietspad noordGrijze Kraai 299.82024-01-21
FietsenWaardentocht-125km-2023 kopieSier 124.62024-01-19
FietsenWaardentocht-125km-2023Sier 124.62024-01-19
Fietsentop 10 klimmen in het rijk van nijmegen - 53.0 kmLot Wouda 53.42024-01-18
WandelenTreinstapper Berchem - HobokenWilly Linares 19.12024-01-14
Wandelen11-12-2024 (trip)Gert en WimLI 5.92024-01-12
FietsenWeert Tungelerwallen 'Belgie Kesserich Molenbeersel' Starmproy Terug 46 kmEbEbLI 47.82024-01-11
WandelenAmsterdam wandeling - museumPaul&Greet Leenaerts 6.92024-01-10
WandelenAmsterdam-highlightsPaul&Greet Leenaerts 5.92024-01-10
WandelenAmsterdam wandeling 3 architectuurPaul&Greet Leenaerts 8.12024-01-10
FietsenWeert Swartbroek Leveroy De Zoom (langs Bos) Ospol Nederweert terug 46 kmEbEbLI 51.42024-01-09
WandelenTrack Tour 7Marise op de fiets 12.22024-01-08
WandelenTour 6 Niederbronn – Wasenberg – WintersbergMarise op de fiets 19.72024-01-08
WandelenTrack Tour 5Marise op de fiets 15.22024-01-08
WandelenPannendorpwandelrouteSchaduwWV 8.22024-01-07
FietsenNames LiègeFrunzieLG 66.32024-01-04
Fietsenweert Altweerderheide Stramprooi Tungelroy terug 26 kmEbEbLB 26.42023-12-28
FietsenFietsroute op ontdekking in Knokke-HeistSchaduwWV 32.02023-12-27
FietsenWestkustfietsrouteSchaduwWV 47.92023-12-26
Fietsenrondje havensSanne1978ZH 8.72023-12-24
FietsenRotterdam bruggenrouteSanne1978ZH 25.62023-12-24
Wandelen10-aug.-2023-1237.gpx rondje BinnenscheldeMatfiets 6.62023-12-20
Wandelen20-dec-2023-1258.gpx rondje zoompadMatfiets 4.62023-12-20
FietsenZAF 231220Hay BeurskensLI 97.92023-12-20
WandelenChristoffelpad - deel 1Bikerhenkie 25.22023-12-17
Fietsenvennbahn-radweg kopiePaulti 123.92023-12-16
WandelenZHL_Wandelen door historisch Warmond_2023MhoekZH 8.42023-12-15
Wandelen87. Hemels stappen rond Hellendoorn - etappe BMarion van Vliet 5.92023-12-14
Wandelen87. Hemels stappen rond Hellendoorn - etappe AMarion van Vliet 6.32023-12-14
WandelenHertogenpad etappe 04Gonneke63 23.02023-12-03
Fietsenatb oerle 35 kmspanikofsky 43.02023-12-03
WandelenWandeling leerdamPacpanicUT 12.62023-12-02
WandelenWandelgroep 30-11-2023Gert en Wim 5.12023-11-30
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - FazantMSihNB 4.62023-11-29
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - EekhoornMSihNB 7.92023-11-29
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - MierMSihNB 6.02023-11-29
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - Mont NoirMSihAN 6.12023-11-29
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - BuizerdMSihAN 6.62023-11-29
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - SchaapMSihAN 7.82023-11-29
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - DuinMSihAN 6.82023-11-29
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - ReeMSihNB 23.52023-11-28
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - FuutMSihNB 3.52023-11-28
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - PauwMSihNB 5.02023-11-28
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - HaasMSihNB 4.52023-11-28
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - LibelMSihAN 4.32023-11-28
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - RupsMSihAN 4.32023-11-28
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - BosMSihAN 3.32023-11-28
Wandelenvogels-en-vennen-wandelroute-1.gpxJaap en Peggy 15.32023-11-25
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - MammoetMSihNB 2.12023-11-25
WandelenGrenspark Kalmthoutse Heide - KikkerMSihNB 6.52023-11-25
FietsenWeert Budel (B) Leenderbos om-Budel Terug 54 kmEbEbLI 53.62023-11-24
Fietsenatb 30 km de klep noordspanikofsky 42.22023-11-23
FietsenWandeling 10km schuur (chartreuzenbos) (trip) kopietelle6.0 9.92023-11-22
FietsenEnergie route nord EssenKees & Els 27.82023-11-22
Fietsenmeerhout-balen-mol-hulsenVokkejanAN 32.62023-11-21
Fietsenkempervennen 78 kmspanikofsky 72.92023-11-19
FietsenNieuwe Rondje GeelActiviteitVokkejanAN 34.12023-11-18
WandelenNatuurtochtje Alde FeanenAverelFR 30.52023-11-16
WandelenRondje Weerribben vanuit KalenbergAverelOV 24.22023-11-16
WandelenRondje Weerribben-WiedenAverelOV 49.22023-11-16
FietsenTilburg molenschotspanikofsky 71.32023-11-15
FietsenFahrradtour Rur-UferwegesmetsNW 60.32023-11-05
WandelenOostkapelleJolanda Scooter 12.12023-11-05
FietsenTML 10 km AU certifieerde 2021 - 20254everbike 9.92023-11-04
WandelenWandelen ANWB Baarn door het groene westenOpstormUT 9.12023-11-03
Fietsenalternatief fietsrondje ommen diffelenHans BronkhorstOV 33.52023-11-02
FietsenPieterfietspad zuidtijmes 278.02023-11-01
FietsenPieterfietspad noordtijmes 299.82023-11-01
FietsenRoute 9 Gronau für Freunde von Rock und PopFranz-Gerd 43.52023-10-30
FietsenRoute 8 Ländliche Idylle und Secondhand Erlebnis in der Twente R 08Franz-Gerd 42.92023-10-30
FietsenRoute 7 fluss und wald in het lutterzandFranz-Gerd 47.62023-10-30
FietsenRoute 5 bezauberne ems zwischen salzbergen und emsb renFranz-Gerd 47.92023-10-30
WandelenUtrecht-stadswandelingSymona 8.72023-10-28
FietsenRoute 15 Die Gildehaus Dinkel Route 49 km von BB und nach BBFranz-Gerd 49.72023-10-28
FietsenRoute 12 Märchenhaften Schloss in SteinfurtFranz-Gerd 57.82023-10-28
Fietsenentdecker-tour blankenheim: auf den spuren von ahr und eifeldajoen74NW 28.62023-10-28
FietsenNieuwe routefilipvanholsbeke@hotmail.com 103.22023-10-24
FietsenWeert Boeket Ospel Budshop Schoor TerugEbEbLI 31.02023-10-23
Fietsenclic itegem broechem 22/10/2023ProstAN 40.22023-10-22
WandelenVijf EikenwandelingIvanhoe1956VB 9.22023-10-22
WandelenRoeselbergwandelingIvanhoe1956VB 6.92023-10-22
WandelenNorbertijnenwandelingIvanhoe1956VB 9.32023-10-22
WandelenSchone-EikwandelingIvanhoe1956VB 7.92023-10-22
WandelenDikke EikwandelingIvanhoe1956VB 12.62023-10-22
FietsenRegioroute De Loonse en Drunense DuinenRenateP 41.92023-10-21
WandelenOostappensebossen rondjeFrankJanssenNB 6.52023-10-21
FietsenBeesel Roermond rond het waterStakkefietsLI 56.02023-10-16
FietsenBeesel 02StakkefietsLI 53.72023-10-15
FietsenBeesel 01StakkefietsLI 63.02023-10-15
FietsenMaasstricht LuikFrunzie 55.32023-10-15
WandelenZutphen - StadswandelingFrankJanssenGE 5.42023-10-14
WandelenDeventer - stadswandelingFrankJanssenOV 5.12023-10-14
Fietsenturnhout 78 kmspanikofsky 80.82023-10-11
FietsenWeert Laar Somer-heide Somerenscheheide Lange Bleek Maarheeze Terug 57 kmEbEbLI 57.42023-10-10
Fietsenoostvoornse meer – haringvlietdam rondje vanuit goedereedeandwalZH 63.32023-10-09
Fietsenbrouwersdam – grevelingenmeer rondje vanuit bezoekerscentrum (rtm)andwalZH 73.52023-10-09
Fietsengoedereede – haven middelharnis rondje vanuit goedereedeandwalZH 48.12023-10-09
Fietsenvuurtoren ouddorp – uitkijktoren bij ouddorp rondje vanuit ouddorpandwalZH 59.12023-10-09
FietsenFKPUtrecht-map_object_selection-3218kliftGE 54.72023-10-08
FietsenGravel Bike EK-WK 2023 LeuvenKBAUDVB 77.62023-10-08
FietsenWeert Nederweerd Ospol Ospoldijk Groote-Peel Neerkant 40 km kortereEbEbLI 42.92023-10-08
FietsenWeert Leveroy Heythuizen Haelen Leudal Exatenbosch Gratem Ell Terug 56 kmEbEbLI 55.52023-10-08
Fietsenatb esbeek 23 ..60kmspanikofsky 60.82023-10-08
FietsenGogh NOMirWinkNB 55.52023-10-08
WandelenWelle en Kapellemeersen wandelrouteMarc SpoofOV 11.82023-10-07
FietsenVan Gogh route EmmenGBYBDR 50.22023-10-07
Fietsenmet-vincent-van-gogh-rond-zweelooGBYBDR 52.32023-10-07
Wandelencircuit bomal-sur-ourthe (durbuy) - promenade de saint rahy kopiehopie 9.92023-10-07
FietsenMeer, Mühle, mehrStadtmarketing IbbenbürenNW 35.42023-10-06
FietsenNSG, DEK, EisStadtmarketing IbbenbürenNW 32.52023-10-06
FietsenBahn, Berg, BuchenwaldStadtmarketing IbbenbürenNW 33.72023-10-06
Fietsen"Buchholz, Berge, Bergbau"Stadtmarketing IbbenbürenNW 34.52023-10-06
FietsenHalde, Hügel, HeideStadtmarketing IbbenbürenNW 24.02023-10-06
FietsenWasser, Wiesen, WaldStadtmarketing IbbenbürenNW 27.12023-10-06
FietsenRadeln, Rodeln, RastenStadtmarketing IbbenbürenNW 19.62023-10-06
FietsenKloster, Kanal und KlippenStadtmarketing IbbenbürenNW 29.52023-10-06
FietsenTruus Wijnen Tubantia Cycle Route VassepjhbOV 37.52023-10-06
Fietsenschoonzussen Stens - H&THarry StensGE 44.52023-10-05
FietsenWaren, fleesensee, malchow, warenTomZekNW 55.72023-10-04
FietsenHeen Heusdenjup66 18.82023-10-02
FietsenHeusden terugjup66 16.62023-10-02
FietsenZbm Kwk Amz Hdl Bru Zbmhanlinhf 22.62023-10-02
FietsenWandelroute DiepenheimPeriOV 8.92023-10-02
FietsenWandelroute DiepenheimPeri 8.92023-10-02
WandelenLoondermolenpadZenpaNB 6.62023-10-02
FietsenVan Gogh fietsroute Nuenenmaddevil 49.52023-10-01
Fietsenrondje vanuit oud alblasJeroen. 25.52023-09-30
FietsenFachwerk, Forst, FernsichtStadtmarketing IbbenbürenNW 39.72023-09-29
Fietsen52. Heerlijkheden van polder en duin - etappe 5Conny1234NH 1.02023-09-29
Fietsen52. Heerlijkheden van polder en duin - etappe 4Conny1234NH 7.92023-09-29
Fietsen52. Heerlijkheden van Polder en Duin - Etappe 3Conny1234NH 18.62023-09-29
Fietsen52. Heerlijkheden van polder en duin - etappe 2Conny1234NH 13.42023-09-29
Fietsen52. Heerlijkheden van polder en duin - etappe 1Conny1234NH 8.82023-09-29
Fietsen---assssstoin toin8 46.62023-09-29
WandelenBBZ_Agnietenbergpad_Margo2023 11.02023-09-29
FietsenKanalentocht in de Lage KempenLindaR 43.92023-09-29
Fietsenrondje vanuit DoldersumBikerknarfDR 58.02023-09-29
Fietsen37. Hier aan de kust, de Zeeuwse kust - etappe 5Tineke52 1.22023-09-28
Fietsen37. Hier aan de kust, de Zeeuwse kust - etappe 4Tineke52 8.52023-09-28
Fietsen37. Hier aan de kust, de Zeeuwse kust - etappe 3Tineke52 11.32023-09-28
Fietsen37. Hier aan de kust, de Zeeuwse kust - Etappe 2Tineke52 13.82023-09-28
Fietsen37. Hier aan de kust, de Zeeuwse kust - Etappe 1Tineke52 11.92023-09-28
FietsenDaar bij die molenzwapa 74.62023-09-27
FietsenFietsroute Daar bij die molenzwapa 74.62023-09-27

Aantal routes: 200

- Advertentie -
© 2024 FIETSKNOOP | Colofon | Disclaimer | Privacy