Fietsknoop app
(Advertentie)
Start | GPX routes
GPX routes

GPX routes

Vind hier leuke Fiets- en wandelroutes op basis van GPX tracks. Deze routes worden je aangeboden door andere Fietsknoop gebruikers en zijn vrij te gebruiken. Als je de routedetails bekijkt dan staat daar ook een QR code. Scan deze code met de Fietsknoop app en je laadt de route gelijk in de app. En met Fietsknoop[+]Plus kun je de route ook op je eigen account bewaren!

Fietsknoop vertrouwt er op dat deze routes goed te gebruiken zijn en controleert deze routes niet. Je gebruikt ze op eigen verantwoordelijkheid. Mochten er toch problemen mee zijn, laat het ons weten zodat we de route eventueel kunnen verwijderen.

Zelf een route toevoegen? Lees hier hoe je dit kunt doen Activiteiten

Soort
Afstand
Titel of code
  Titel Km Datum
Zundert 120835.62022-08-12
Nieuwe Activiteit18.82022-08-12
Lieve & Leen (trip)38.82022-08-11
zeist-de-steeg80.72022-08-10
12-8-2022 Met Ton H. vanuit Eenrum-Saaxumhuizen-Westernieland-Kaakhorn-Het Wad-m24.82022-08-10
20220825 Harderwijk -> Huizen48.42022-08-09
20220824 Kampen -> Harderwijk47.02022-08-09
20220822 Lemmer -> Kampen63.52022-08-09
20220821 Enkhuizen -> Lemmer23.22022-08-09
20220818 Huizen -> Volendam51.32022-08-09
20220819 Volendam -> Enkhuizen54.02022-08-09
Eerbeek56.32022-08-09
fletcher hotel57.92022-08-09
Expeditie Delta op Schouwen-Duiveland44.02022-08-08
Expeditie Delta langs het Veerse Meer56.12022-08-08
Kelleke: Rondje 't Leuken34.12022-08-08
Kelleke: Rondje Griendtsveen29.42022-08-08
fietsroute maashorst en omgeving55.42022-08-08
Odiliapeel Landerd IJssalon PUTTELAAR33.72022-08-08
Odiliapeel Kasteel Tongelaar36.42022-08-08
Odiliapeel Den Engelenburg Gemert17.62022-08-08
Odiliapeel Handel Gemert30.92022-08-08
Odiliapeel Boerdonk37.02022-08-08
Odiliapeel7.42022-08-08
Odiliapeel Wanroij27.92022-08-08
rondje BoZ-Steenbergen55.22022-08-08
Gazelle fietsroute31.62022-08-07
Maasroute (Frankrijk)446.22022-08-07
Wandelroute Wi2 - Gulpen-Wittem - Eys6.02022-08-07
Pontjesroute Grou41.22022-08-07
pontjesroute-de-8-van-grou-beleef-de-alde-feanen31.92022-08-07
landelijk rondje vanuit Tiel44.02022-08-06
Mechelen Lier54.62022-08-06
Gentse wateren39.32022-08-06
Bornem Boom Hemiksem48.82022-08-06
Weert Belgie-Grootbroek Hasselterbroek Smetshof Altweerterheide Terug 40km39.82022-08-06
Philipsdam Ooltgensplaat60.22022-08-06
Aufnahme (trip)14.72022-08-06
Rondje Arnhem Driel32.22022-08-06
groene gordel brugge52.02022-08-06
2022-08-0525.82022-08-05
Parels langs de Linge12.22022-08-05
Den Bommel Middelharnis62.82022-08-04
Weert Vestjenshoek Baexem Kelpen-Oler Tungelroy Terug 35 km35.12022-08-04
Weert Levroy Baexem Roermond Grathem Kelpen-Oler Swartbroek Terug 48km48.22022-08-04
Weert Ell Grathem Roermond Ittervoort Hunsel Tungelroy Terug 56km56.62022-08-04
Rondje Raalte-Lemele36.12022-08-04
Prinsenroute46.02022-08-04
dag 5 Hoevelaken106.52022-08-03
Kelleke: Ysselsteyn-Griendtsveen-Veulen-Heide29.72022-08-03
03-08-2022 Trainingsritje45.72022-08-03
Mills-mooiste-mysteries32.62022-08-03
Kelleke: Maashees-Maasheggen-Hondsberg-Overloon38.02022-08-03
fietsen door de natuur rondom deurne49.42022-08-03
Zeeland Monumenten59.72022-08-03
strand IJburg snackbar Muiden7.52022-08-02
Strand IJburg naar Mosveld12.92022-08-02
Weert Roeventerpeel Roekes (Belgie) Heikemp Stramproy Altweerterheide Terug 48km47.82022-08-02
breda62.32022-08-02
Sombreffe-Walhain st Paul35.32022-08-02
Conscienceroute33.92022-08-01
neos-averegten-37-km36.92022-07-31
Sart-Fosty-Chalet de VLV-Sart9.52022-07-31
Savita - Ommetje4.22022-07-31
Savita naar Hildfeld (en terug)4.52022-07-31
Savita - Wandeling7.02022-07-31
Savita - Dagtocht13.62022-07-31
dag 1 woudrichem99.52022-07-31
zwinroute35.42022-07-31
la roche-en-ardenne - "promenade cielle"9.02022-07-30
la roche-en-ardenne - "promenade royen"9.02022-07-30
Okra Assenede40.52022-07-30
Dwars door de boomtoppen van Bosland61.02022-07-30
Langs het natuurpad van Strandheem naar Marum32.12022-07-29
Architectuurroute27.62022-07-29
Langs wierden en meeden43.82022-07-27
Vennbahn Radweg Aken D naar Troivierges L129.32022-07-26
(H)eerlijk Heuvelland44.12022-07-25
keppe hamaker41.62022-07-24
Weert Swartbroek Ell Grathem Roermond Hunsel Tungeroy Terug 46km46.02022-07-23
route unesco - etape 11 de raeren à blegny47.12022-07-23
route unesco - etape 10 de waimes à raeren56.12022-07-23
route unesco - etape 9 de spa à waimes40.12022-07-23
Streetart fietsroute Roeselare35.22022-07-23
Eiland Tholen rond58.82022-07-22
zaterdag 23 7 202261.82022-07-22
Hoenderloo 31km31.32022-07-21
hoenderloo 32km32.62022-07-21
Weert Altweerterheide Stramproy (Belgie) Molenbeersel Tungelroy Terug 34km33.92022-07-21
rondje terschelling23.12022-07-21
Sluis, duin3.02022-07-20
Weert Schoor Sarsven en de Banen Kelpen-Oler Ell Swartbroek Terug 37km37.52022-07-20
Tabaksroute50.22022-07-18
Zoektocht Denderroute35.12022-07-17
Carpoolplaats Ravenstein A50 to 5371 KV Ravenstein35.82022-07-17
geffen alverna act0127.82022-07-16
Rondje Brabant56.62022-07-16
Rondje Neeltje Jans 56 KM56.02022-07-16
Middelburg en Westkapelle 59 KM58.52022-07-16
Rondje Doesburg 42 KM41.42022-07-16
Geffen alverna act0127.82022-07-16
Gentse waterkes53.12022-07-16
Weert Roeventerpeel NederweertEind Ospol Nederweert 33km033.02022-07-15
Weert Kelpen-Oler Grathem Bosschemolenplas Lange-Vieter Terug 54km54.62022-07-13
Kelleke: Rundje Venlo vanuit Gr'vorst42.02022-07-11
Ouwerkerk Oosterland met de boot37.02022-07-08
Kochsegoed over Wuustwezel50.92022-07-08
Klein Geluk in Roerdalen fietsroute40.32022-07-07
Grote Nete 15km14.82022-07-07
Grote Nete 46km45.82022-07-07
Hoboksepolder20.42022-07-07
Schelle56.52022-07-07
test steenbergen6868.02022-07-07
Weert Soerendonk Weerter-en-budelerbergen Weert 34km34.62022-07-06
Okra Landegem35.02022-07-06
0001 Beegderheide41.52022-07-05
via bos duitslandActiviteit24.22022-07-05
Nieuwe Activiteit3.92022-07-05
Weert Laar Nederweert GrootePeel Ospel Nederweert leuken Terug 35km34.42022-07-04
Okra Waarschoot32.72022-07-04
Weert Ell grathem Roermond Heel Hunsel Tungelroy Terug 55km55.32022-07-03
Amstel Gold Tour 150 KM 2022144.12022-07-03
Tabaks Fietsroute50.22022-07-03
WV - St Job - Wuustwezel (37,4km)37.02022-07-02
Weert SarsvenEnDeBanen Spaansebos ArbroekersheideEnKirkelsberg Terug 42km42.02022-07-02
Aan de rand van Breskens21.42022-07-02
Radwandertag 202245.22022-06-30
Watermolen fietsroute, Zwalmstreek-Vlaamse Ardennen39.92022-06-30
WV -St Job - Wuustwezel (35km)35.42022-06-29
WV - St Job - Wuustwezel (44 km)44.32022-06-29
Oud Huizerweg 24 Naarden3.42022-06-28
rondje meer24.22022-06-28
Weert Hamond Maunt-Achel Leenderbos Soerendonk Budel Terug 50 km49.92022-06-28
Van grenspark naar grenspark39.82022-06-28
Zaandam Wijdewormer Spijkerboor 26-06-2248.22022-06-26
Weert Altweerterheide Wijfterbroek LimburgWeert Stramproy Ell Swartbroek 27km26.72022-06-26
Eefde Wichmond Wildenborghoeve Almen Eefde39.22022-06-26
Den Haag - Katwijk46.82022-06-25
Den Haag - Voorschoten38.92022-06-25
Ieper - Wervik - Ieper52.22022-06-24
Geffen Engelen36.32022-06-23
Weert Weerter-en-Budelerbergen Budel Soerendonk Leenderbos Gartel Budel 43km43.02022-06-22
Weert Werter-en-Budelerbergen Budel Soerendonk Terug 44km44.32022-06-22
Weert Roermond veel natuur en water Ittervoort Hunsel Tungelroy Terug 57km57.02022-06-22
Ertvelde deel 118.42022-06-22
Ertvelde deel 216.52022-06-22
Weert Budel Belgie Leenderbos Leenderstrip Heide Terug 52km51.92022-06-20
engelhardt dag 2 stavoren sneek kort 35 km34.92022-06-19
Eijsden-Margraten Mg810.62022-06-19
Eefde - Apeldoorn50.72022-06-19
Neeroeteren-Wessem-Neeroeteren53.92022-06-17
Weert Laar Somer-heide Somerenscheheide Lange Bleek Maarheeze Terug 46km45.52022-06-17
Nieuwe Activiteit38.32022-06-16
Gentbrugge deel 218.12022-06-16
Gentbrugge deel 114.42022-06-16
Weert Budel Soerendonk Leenderbos Leende Laar Terug 62km61.72022-06-14
Raalte Wijhe Zwollle Heino Raalte48.82022-06-13
Weert Kelpen-Oler Grathem Heel Hunzel Terug 47km46.62022-06-12
Weert Kelpen-Oler Grathem Polderplas Hunsel Terug 47km47.02022-06-12
Rondje Culemborg - Mariënwaerd - Tricht22.72022-06-11
Nieuwe Activiteit21.52022-06-10
1 ste dag Gendringse Fietsvierdaagse 202232.92022-06-10
Eefde Epse Bathmen Harfsen Eefde42.12022-06-10
Mierlo Groede197.92022-06-09
van bodegraven-reeuwijk in bodegraven-reeuwijk (zuid-holland) naar polderweg-camping oosterbeeks rijnoever in oosterbeek (renkum, gelderland) - fietsersbond routeplanner106.32022-06-08
Gentbrugge deel 218.32022-06-08
Sleidinge deel 119.42022-06-08
-westkust fietsroute 48 km--47.82022-06-07
Tuk eigen route43.52022-06-06
Ravenvennen Lomm 5.6km5.62022-06-06
udenhout95.72022-06-05
Vliegert-Schutsboom-Luchen27.42022-06-05
Odiliapeel Kasteel Tongelaar36.42022-06-04
Odiliapeel Boerdonk37.02022-06-04
rondje dinteloord8787.02022-06-03
Kelleke: Sohr-Broekhuizen-Lottum-Arcen-Geysteren-Venray46.52022-06-03
heuvelland hellingenroute official115.52022-06-03
wtc kustrit104.62022-06-02
Kustrit kort36.32022-06-02
Sleidinge deel 214.82022-06-02
Odiliapeel sint Anthonis17.42022-06-02
Boswandeling Roozendaal3.02022-06-01
Zelzate deel 117.82022-06-01
Zwijnaarde deel 214.02022-06-01
Zwijnaarde deel 114.02022-06-01
8 van Amen5.62022-05-31
Grootte Zand route5.12022-05-31
Limburg fietsen214.42022-05-31
Kelleke: Rundje Horst29.62022-05-30
Het Leudal13.82022-05-29
Kelleke: Venray-Heksenboom-Venray42.32022-05-27
Land van Ravenstein 0127.02022-05-27
Fietsroute naar de Korte en Lange Duinen41.92022-05-27
Rondje Roozendaal5.22022-05-26
Hardenberg - Ommen20.52022-05-21
Merodewandeling Deurne8.12022-05-20
Hemerit 202295.82022-05-20
Merodewandeling Eindhout6.82022-05-17
Merodewandeling Scherpenheuvel-Zichem8.22022-05-17
gpx download: schotse hooglanders – mooie route door het bos rondje vanuit hoogersmilde35.82022-05-16
Verdwenen zwinhavens 58 km58.02022-05-15
heenweg14.22022-05-15
Pauze bestemming14.92022-05-14
Zieuwent pauze35.72022-05-14
Zelzate deel 216.82022-05-14
Den Bosch naar Odiliapeel33.92022-05-13
Odiliapeel - Sint Jans Kathedraal34.02022-05-13
Weert Budel CranendoncksheBosch DeHeide Hugterheide Terug 40km40.12022-05-12
maas en waalroute (fietsroute: 546659) - route.nl62.02022-05-11
Bad Bentheim Update maart 2210.42022-05-11
arcen.gpx68.02022-05-11
NE30 Leeuwarden Sneek (fietsroute: 1256548) - route.nl46.32022-05-10
NE30 IJlst - Sneek - Balk57.52022-05-10
NE30-32 Harlingen Dokkum (fietsroute: 1256570) - route.nl72.52022-05-10
ne30-32 harlingen dokkum via dokkumer ee (fietsroute: 1256579) - route.nl61.72022-05-10
ne30-32 dokkum - leeuwarden (fietsroute: 1256585) - route.nl33.02022-05-10
NE30 Bolsward - Harlingen30.52022-05-10
NE30 Bolsward - Harlingen met afsluitdijk31.42022-05-10
NE30 Bolsward - Franeker41.02022-05-10
NE30 Bolsward - Franeker met Afsluitdijk43.32022-05-10
NE30 Balk - Bolsward59.92022-05-10
Drongen een deel 19.72022-05-07
Weert Baexem Roermond Afgesneden-Maas Maasbracht Neeriter Tungelroy Terug 65km65.02022-05-06
Weert Leudal Exatenbosch Beaxem Ell Terug 49km48.82022-05-06
Drongen een deel 219.02022-05-06
Kruijtlek89.82022-05-04
Drongen tweede rit25.82022-05-04
Kelleke-Leunen-Oostrum-Holthees-Overloon-Merselo29.92022-05-03
Weert Budel CranendonckscheBosch De Heide Maarheze Weert-Noord Terug 35km35.02022-05-02
Wandelpad Mont Noir6.12022-05-02
zuid-limburg 65km 1000hoogtemeters65.52022-04-29
ten westen van utrecht 41km41.12022-04-29
Kelleke: Venray-Overloon-Rips-Nederheide-Weverslo-Venray40.22022-04-28
Fietsroute Genieten In Het Gooi34.72022-04-28
Forellenvijver Neeritter39.12022-04-26
Weert Ospol Nederweert Terug 24km24.12022-04-24
Wijnroute Boechout16.12022-04-24
Lovendegem aangepast24.12022-04-23
Kelleketrip-Loonse duinen-Maashees-Geysteren25.62022-04-19
Woerden-Harmelen-Vleuten-Maarssen-Breukelen-Kockengen-Woerden37.42022-04-16
Weert IjzerenMan Laurabossen Wijfterbroek Belgie Swartbroek Terug 42km42.02022-04-15
Apero Toerke plompen-Toren 202237.02022-04-14
Trage_Tocht_Rhenen13.62022-04-13
Heel, Beegden, Horn, Roermond wandelroute- 1308148- - route.nl18.82022-04-13
Weert- Ijzerenman-Laurabossen-Wijfeffelter-Altweerterheide-Terug 33km33.12022-04-13
Bronkhorst; 9,2 km9.22022-04-13
Belgische Pinten-route - Voerstreek42.92022-04-12
rond de totenhugel 2022 - 100.0 km100.22022-04-11
Wandeling tussen Scherpenzeel en Renswoude4.62022-04-11
Wandeling tussen Scherpenzeel en Renswoude6.12022-04-11
Haarlo landgoed Wollink9.22022-04-11
Odiliapeel Rondrit 22 plaatsen87.72022-04-09
Pijnacker GPS11.22022-04-09
Fietsroute Dwingelerveld44.22022-04-09
Trage_Tocht_Wageningen16.22022-04-08
Beek - Ubbergen N70 14,5km14.52022-04-08
Sambeek 14,3km14.32022-04-08
Malden 14,4km14.42022-04-08
Blitterswijck 14,5km14.52022-04-08
Walbeck 13km13.02022-04-08
Broekhuizenvorst 13,7km12.12022-04-08
Griendtsveen 14,2km14.22022-04-08
Ysselsteyn 15,8km15.82022-04-08
Venray 14,6km14.62022-04-08
Sevenum 13km13.02022-04-08
Grubbenvorst 13,6km13.62022-04-08
Steyl 13,6km13.62022-04-08
Belfeld 15km15.02022-04-08
Simpelveld 17,9km18.02022-04-08
Odiliapeel Rondrit via 11 Plaatsen82.52022-04-08
odiliapeel boxmeer rondrit75.52022-04-08
Odiliapeel Park PeKa Kroef11.82022-04-08
Well Reindersmeer15.62022-04-08
Odiliapeel - Sint-Janskathedraal Torenstraat 16 Den Bosch31.22022-04-08
Langs de Mark en terug langs de Aa of Weerijs🇹🇩🇳🇱57.22022-04-08
Weert Nederweert De-Groote-Peel Ospeldijk NederweertEind via Ospeldijk 48km47.62022-04-02
Wandeling Belfeld 11,1km11.12022-04-01
hilversum- voetstappenpad -26km-26.32022-03-30
Rondje Vechtdal vanuit Hardenberg35.32022-03-29
NO-Woerden-Vleuten-Maarsen-Breukelen-WoerdenseVerlaat-Woerden38.52022-03-25
R392_13 km Grubbenvorst28.52022-03-25
Noaberroute 6e rondje: Emlichheim - Uelsen55.92022-03-24
Coevorden - Hardenberg19.02022-03-24
Ruundje Venlo42.42022-03-23
Rondje Woerden/Putkop/Harmelen/Woerden10.62022-03-20
Weert-Swartbroek-Tungeleroy-Stramproy-Tungelerwallen-Stortplaats-IjzerenMan 30km30.42022-03-19
O-Woerden-Harmelen-Vleuten-DeMeern-Harmelen-Montoort-Woerden29.92022-03-19
Finale Amstel Gold Race76.52022-03-17
Kanne -- wandeling Fort Eben Emael10.52022-03-13
Rutten -- wandeling13.62022-03-13
Kanne -- wandeling8.62022-03-13
Weert-Swartbroek-Kelpen-Oler-Sarsven-en-de Banen-NederweertEind-Terug 25km25.32022-03-13
Weert-Roeventerpeel-via Breijbaan-Kremersweg-Schoorbrug-Nederweert 19km18.72022-03-13
Weert-Ijzerenman-Laurabossen-Altweerterheide-Terug 23km23.32022-03-13
Weert-door-noorden-veel-groen-Terug 15km14.52022-03-13
Weert-IjzerenMan-Bouwermeertje-Laurabossen-Sortplaats-Altweerterheide-Terug 25km24.52022-03-13
Kerniel -- wandeling10.12022-03-13
Weert-Nederweert-NoordBrabant-Hugterheide-LangsWeerterbos-Budelerbergen- 35km35.12022-03-10
Weert-Altweerterheide-Wijfterbroek-LimburgWeert-Stramproy-Tramproy-Terug 25km24.82022-03-10
Weert-Boshoven-Weerterbos-Rietstraat-Laarderweg-Molenakker-Terug 13km13.02022-03-10
uelsen-neuenhaus-lage-wilsum49.92022-03-08
de wijers: bolderberg-viversel - startplaats domein bovy (blauw)5.12022-03-05
Weert-Riesstraat-Boekterweg-Hoek- Aant't-Herstraat-Kartaadijf-via-Budscap 21km20.82022-03-05
Winterswijk en Duitse grens40.52022-03-04
Tour de Veluwe, Harderwijk en Staverden47.42022-03-04
Rondom Woudenberg48.22022-03-04
Rondom Apeldoorn49.42022-03-04
Rondje Eerbeek57.12022-03-04
Rondje Doesburg41.42022-03-04
Rondje Milsbeek, Cuijk, Boxmeer, Gennep (fietsroute: 115070) - route.nl39.52022-03-04
Rondje Maasduinen vanuit Gennep (fietsroute: 1284530) - route.nl43.22022-03-04
Rondje Grave, Escharen, Mill en Gassel41.02022-03-04
Door Boxmeer en Afferden naar de Maasduinen (fietsroute: 117578) - route.nl39.42022-03-04
Apeldoorn, Uddel, Elspeet en Vaassen49.72022-03-04
campo santo5.82022-03-03
Fietsroute Roermonds Roerdal30.72022-02-28
Weert-Biest-Leuken-Trumperweg-Begijnerpeelweg-Groenwoud-Koekoeksweg-Terug 10km10.22022-02-20
Weert-Heerweg-Molenweg-Ouwijk-Molenberg-Kraanweg-Leuken-Maaspoort-Terug 18km17.42022-02-19
Weert-Moesdijk-Schoor-Schoorbrug-Brug15-Nederweert-Kampershoek-Terug 15km15.12022-02-18
Bloesemwalk - 11km11.32022-02-13
Middelkerkse Duinenwandeling8.02022-02-13
Wandelroutes - Voerstreek9.32022-02-13
Weert-Boshoven-WeertNoord-Hugterheide-Nederweertseweg-Boldersdijk-Rand 31km31.32022-02-13
Weert-Princenweg-Tobbersdijk-Hoogbosweg-Molenakker-Breijbaan-Keent-Terug 28km27.72022-02-13
Z-Woerden-Linschoten-Oudewater-Lopik-Montfoort-Woerden40.22022-02-11
Veldcafé_route17.72022-02-11
Weert-WeertNoord-Rietstraat-Stuttenveldweg-Molenweg-Populierensstraat 20km20.42022-02-05
Weert-Nederweert-WeertNatuur-Sarsven-en-de Banen-bijna Swatbroek-Terug 33km32.82022-02-05
ZW-Woerden-Bodegraven-Reeuwijk-Gouda-Oudewater-Montfoort-Linschoten-Woerden50.82022-02-05
ZW-Woerden- Bodegraven-Reeuwijk-Gouda-Haastrecht-OudeWater-Montfoort-Woerden50.82022-02-04
DM Wijk Maarn 3Bergen Aweerd DM 75 km75.82022-02-04
8 LFWR dinteloord - bergen op zoom42.12022-02-02
7 LFWR geertruidenberg - dinteloord67.02022-02-02
6 LFWR leerdam - geertruidenberg48.32022-02-02
5 LFWR utrecht - leerdam58.32022-02-02
4 LFWR naarden - utrecht50.82022-02-02
3 LFWR uithoorn - naarden48.02022-02-02
2 LFWR beverwijk - uithoorn47.72022-02-02
oranje route oranjekom6.72022-01-24
Weert-Schoor-Schoorkuilenven-Nederweert-Terug 22km21.92022-01-23
DM Ankeveen Bussum Hsum 77 km77.52022-01-16
Hilversum: Voetstappenpad (26km)26.32022-01-15
_Averbode Zichem25.72022-01-14
_Horstroute Hageland38.22022-01-14
ECA test QR code82.92022-01-12
Oranje route Oranjekom6.72022-01-09
Sleen - Coevorden21.32022-01-09
Weert-Leuken-Richting-Zwartbroek-Moespeel-Keenstraat-Terug 17km17.32021-12-30
Weert-Altweerterheide-Veel-Groen-en-Bos-Moeselpeel-Terug 20km19.62021-12-30
Weert-Ijzerenman-BlauweMeertje-Laurabossen-Altweerterheide-Terug 25km24.72021-12-23
Weert-Swartbroek-Ell-Castertstraat-Terug-18km18.02021-12-19
Weert-Molenakker-Kampershoek-Roeven-Galgenbergweg-Begijnenpeelweg-Terug 15km14.72021-12-19
Kelleke: Venray-Oirlo-Tienray-Swolgen-Broekhuizen-Meerlo-Oostrum-Venray41.52021-12-17
Weert-Hushoverwegen-Weerterbos-Opendijk-Boshoven-Kempen-Terug 22km21.62021-12-17
Weert-Molenakker -Kampershoek-Wesserdijk-Schoordijk-Moespeel-Terug 20k19.72021-12-17
Weert-richting-Roeventerpeel-de-Schoordijk-Schoorbrug-Nederweert-Molenakker 17km17.12021-12-16
De nollen3.92021-12-05
Peel Raamstelling origineel238.72021-11-16
Wandelroute Plantage centrum12.72021-11-07
Wandelroute Zoomland, Lievensberg12.32021-11-07
Weert-Wijk-Rijk-Terug 9km8.82021-11-07
Weert-Op `t Torentje-om de Tungelerwallen-Richting Altweerterheide-Terug 14km14.32021-10-24
Bulskampveld fietsroute43.92021-10-24
Okra Terdonk deel 28.92021-10-16
Okra Terdonk deel 115.42021-10-16
Gentse Buitenband 80 km78.22021-10-14
Okra Lembke deel 220.22021-10-14
Okra Lembeke deel 118.12021-10-14
rondje Zoomvliet6565.12021-10-10
Rondje Steenbergen8282.12021-10-10
Rondje StabroekR8383.72021-10-10
rondje Stampersgat7878.62021-10-10
Rondje Tholen7676.42021-10-10
Rondje Steenbergen L7272.52021-10-10
Rondje Zevenbergse Hoek9898.32021-10-10
Rondje Zegge7575.62021-10-10
rondje Kalmthout102102.12021-10-10
rondje Halsteren6564.92021-10-10
rondje Essen72Links71.72021-10-10
Spierevallei Fietsroute37.22021-10-10
Weert-Schoorbaan-Schoordijk-Mildert-Sarsven en De Banen-Nederweert-Terug 26km26.42021-10-09
Royalroute33.22021-10-08
Radeln durch ein Seen-Mosaik - Start in 3600 Genk Willelmshofweg65.22021-10-07
weert naar bocholt bicycle only bridge58.92021-10-06
Okra blaarmeersen deel 215.92021-10-06
Okra blaarmeersen deel 116.82021-10-06
Weert-Ijzerenman-Altweerterheide-Moeselpeel-Terug 18km25.22021-10-02
Weert-Ijzerenman-Laurabossen-Altweerterheide-Terug 26km25.72021-10-02
Weert-Ijzerenman-Tungelerwallen-Altweerterheide-Tungelroy-Terug 16km25.52021-10-02
Natuurlijk Schiermonnikoog15.62021-09-30
Rondje Schier13.32021-09-30
Ontdek natuurlijk Schiermonnikoog18.22021-09-30
Okra Bellem deel 117.52021-09-29
Okra Bellem deel 219.32021-09-29
Fietslus Brussel zuidoost: Hoog amp; Laag29.92021-09-19
Okra Zomergem deel 217.42021-09-18
Okra Zomergem deel 117.82021-09-18
Weert-Ijzeremanweg-Diesterbaan-Kruispeelweg-Heihuisweg-Grotesteeg-Goghlaan 13km12.92021-09-12
Schoonloo - Sleen23.82021-09-12
Schoonloo - Sleen23.82021-09-12
okra st.denijs deel 216.12021-09-10
okra st.denijs deel 113.62021-09-10
8 sep. 2021 Campingtocht36.42021-09-08
Weert-IjzerenMan-Blauwemeertje-Altweerterheide-Keent-Terug 17km17.22021-09-08
Weert-Tungelerwallen-Altweerterheide-Richting-Tugelroy-Terug 26km25.52021-09-06
Okra eeklo het leen37.42021-09-03
Boekend Breebronnen Sevenum Venlo37.92021-09-02
Aan de andere kant58.92021-09-02
Pontjesroute Fietsland51.72021-08-30
40154 - 11,673km - Wolvertem Merchtem Brussegem Bosbeek - Toerisme Vl-Brabant11.72021-08-29
bossen en vennen68.92021-08-26
okra wachtebeke38.82021-08-26
Weert-IjzerenMan-Altweerterheid-Moeselpeel-Terug 18km25.22021-08-22
Bokrijk VFRouteKP97158134044522.72021-08-20
Zandakkerroute33.42021-08-19
Weert-bossen-natuur-Swartbroek-bossen-natuur-Terug 20km20.02021-08-18
ECHT- HARIKSEE (D.) - ECHT 74.9 Km74.82021-08-15
Rondje Wouw37.92021-08-14
Rondje Wouw37.92021-08-14
Molen fietsroute Kinderdijk41.82021-08-14
Kasteelroute 43 km43.22021-08-13
nijkerk55.22021-08-12
door de bossen van twente 50.9162.72021-08-08
rondje oldenzaal 44.644.52021-08-08
Loonse en Drunense duinen51.12021-08-06
11 ECHT -RIMBURG-SCHINVELD-ECHT 69.5 Km69.42021-08-05
Heggemuldenroute53.42021-08-05
SELFKANT ROUTE 49 Km48.92021-08-04
---odiliapeel-langenboom-kraaijenbergse plassen56.92021-08-02
Rondje Zuid Beijerland16.42021-08-01
De Panne - Duinkerke73.12021-08-01
Nieuwe Weteringseweg 157 to Odiliapeel87.92021-08-01
Vredesroute46.62021-07-31
Weert-Ijzeren Man-Kruispeelweg-Keent-Terug 12km11.62021-07-20
Weert-route-veel-natuur 15km14.12021-07-20
Eindhoven Achelse Kluis45.52021-07-18
Kalmthout44.52021-07-17
Hendrik-Ido-Ambacht - Dordrecht (Met Erna en Henk)52.62021-07-15
geheimen fietsroute Texel31.62021-07-10
Odiliapeel Spekklef Oploo34.02021-07-08
Odiliapeel Pluktuin Handel24.12021-07-08
Vanelleke40.42021-07-03
Buitenleven in rooie ...32.42021-07-01
De eerste118.32021-06-27
Verrassende vergezichten Genk-Vlaanderen.53.12021-06-25
In het spoor van Bruegel. (Vlaanderen-Limburg54.32021-06-25
Route Wijers Bokrijk Zonhoven (Vlaanderen)59.32021-06-25
rondje-maasbree46.82021-06-22
stadswandelroute poperinge3.02021-06-22
hoppelandfietsroute start poperinge53.32021-06-22
Road Trip NL-768.72021-06-21
Road Trip NL-690.02021-06-21
Road Trip NL-5148.22021-06-21
Road Trip NL-4102.02021-06-21
Road Trip NL-3101.12021-06-21
Road Trip NL-2130.52021-06-21
Road Trip NL-1138.72021-06-21
fietsroute terschelling45.42021-06-18
Burdinne oteppe34.52021-06-15
ermelo-en-omstreken35.92021-06-15
hoenderlo36.92021-06-15
rondje-kennemerland35.62021-06-14
Budel Dorplein9.02021-06-13
Lingeroute69.32021-06-10
van sevenum richting kessel baarlo68.12021-06-05
Houffalize - Bastogne 21 km20.92021-06-05
Mijnenslag fietsroute41.12021-06-05
tweevoeter - gorp en roovert - 202111.12021-06-04
Groningen-Eelderwolde-Eelde-Haren34.52021-06-04
Beekdal het Merkske15.82021-06-03
T-Zuiderwaterlinie etappe 4 Willemstad - Bergen op Zoom54.92021-06-03
T-Zuiderwaterlinie etappe 3 Geertruidenberg - Willemstad60.92021-06-03
T-Zuiderwaterlinie etappe 2 Heusden -Geertruidenberg60.72021-06-03
T-Zuiderwaterlinie etappe 1 Grave - Heusden (2)71.22021-06-03
Rolde - Schoonloo17.92021-05-30
Track-E-scootertour Haarsteeg test 446.32021-05-29
Track-E-scootertour Haarsteeg test 346.32021-05-29
Track-E-scootertour Haarsteeg test 246.32021-05-29
Track-E-scootertour Haarsteeg test 146.32021-05-29
waterlinie fietsroute357.12021-05-22
Conscience route62.42021-05-21
Wandelroute Ree Kalmthoutse Heide23.52021-05-13
46. Bornerbroek - rondje Tusveld13.52021-05-12
het ommetje bornerbroek6.12021-05-12
Bornerbroek Rood6.82021-05-12
Bornerbroek Paars6.52021-05-12
Bornerbroek Geel6.22021-05-12
PW2 Wandelroute 7 km7.02021-05-12
MW2 Wandelroute 10,5 km10.52021-05-12
MW1 Wandelroute 5,5 km5.52021-05-12
MW3 Wandelroute 10,5 km10.62021-05-12
PW1 Wandelroute 6 km6.02021-05-12
KW1 Wandelroute 6 km5.12021-05-12
PW3 Wandelroute 8 km7.82021-05-12
ZW1 Wandelroute 8,5 km8.32021-05-12
ZW2 Wandelroute 11,5 km11.42021-05-12
Markevelde paars5.82021-05-12
Sint Isodorushoeve Groen11.62021-05-12
Bentelo6.02021-05-12
lochem ampsen6.62021-05-12
Herikerberg oranje5.52021-05-12
Het Rutbeek Blauw8.32021-05-12
Huurne Groen8.62021-05-12
Notter-Zuna Blauw7.32021-05-12
Broekheurne Paars9.32021-05-12
Benteleres Geel9.12021-05-12
Bovenberg Rood7.82021-05-12
De Whee Geel8.02021-05-12
Kristalbad Paars6.32021-05-12
Kattenberg Blauw6.82021-05-12
Borkeld Blauw4.92021-05-12
Borkeld Groen6.82021-05-12
Borkeld Blauw4.92021-05-12
Watersnoodroute61.82021-05-12
Fietsroute van Vlissingen naar Westkapelle50.42021-05-12
rondje-cruquius25.22021-05-11
compostelafietsroute west (1) skw -grens fr138.62021-05-09
Rondje uiterwaarden tussen Zwolle en Hasselt27.12021-05-09
kunstroute2021.gpx13.42021-05-09
Ophasselt57.92021-05-09
Dendermonde-Lebbeke57.62021-05-09
Etappe 5 Duren - Birkesdorf - Remagen84.32021-05-08
Jempi Monseréroute26.22021-04-25
HELVOIRT VAN GOGH21.32021-04-25
kd fietsroute Rovershol29.92021-04-25
DEN BOSCH VAN GOGH30.42021-04-25
ETTENLEUR ZUNDERT WEST BRABANT VAN GOGH45.82021-04-25
ETTENLEUR ZUNDERT VAN GOGH55.92021-04-25
BREDA VAN GOGH33.02021-04-25
TILBURG VAN GOGH43.42021-04-25
Fietsroute om Westerhuizingerveld40.32021-04-19
bloesem-en-fruit-rond-tiel42.42021-04-19
Knotwilgenwandeling9.32021-04-18
mtb rood lilse bergen12.42021-04-17
mtb blauw lilse bergen16.02021-04-17
mtb groen lilse bergen11.02021-04-17
Bloesemroute Culemborg51.02021-04-12
leeuwarden, route langs de meeste bezienswaardigheden9.32021-04-06
Stavoren, langs IJsselmeer en door weilanden terug9.22021-04-05
Oranjewoud bossen10.42021-04-05
friesland fietsland55.72021-04-05
Haarmühle Blauw8.52021-04-04
Siberie Blauw4.52021-04-04
Twekkelo Paars8.02021-04-04
Frontroute 14-18100.22021-04-01
Groede39.62021-04-01
TRAPTISTEN - Polderrand45.82021-04-01
Bloesemroute36.92021-04-01
Parels langs de Linge12.22021-03-24
Betuweroute48.42021-03-24
SPLeeuw-Dilbeek43.42021-03-16
Dilbeek-Lennik-Pamel41.22021-03-05
Tongerlo Westerlo; ook met knooppunten47.72021-03-04
Terherckenpad8.42021-02-28
Engelandvaarders46.62021-02-24
Moorsel-Baardegem33.62021-02-20
Stad van nonnen en broeders8.02021-02-19
In de ban van het mos8.22021-02-19
Heide tot aan de horizon11.52021-02-19
Stadswandelroute Eindhoven5.92021-02-19
Ravenstein2.72021-02-19
Rijsterbos5.62021-02-17
Rondje Oostvaardersplassen49.22021-02-17
De Meern - Winkel - Waver - Botshol69.92021-02-07
Ouderkerk-Vinkeveen-Wilnis-Amstelhoek-Amstelveen48.82021-02-05
LF9_NAP_route458.92021-01-30
hombeek-wolv-grimb-zemst-4444.52021-01-24
Trage tocht Almen15.02021-01-12
Retie Postel 9 Km8.82020-12-12
492 Haelen7.22020-11-29
Landgoed De Sprengenberg: wandelen langs een imposant bouwwerk10.62020-11-27
Odiliapeel Nistelrode Grave Malden Mill Odiliapeel74.02020-11-25
louis – le parc des topiaires rondje vanuit durbuy9.92020-11-22
waterbronnen limburg - maas (wandelroute: 1308148) - route.nl18.82020-11-21
ROERMOND- KESSEL-ROERMOND38.72020-11-18
apeldoorn-garderen-apeldoorn55.42020-11-18
Rondje Heemstede - Badhoevedorp - Vondelpark - Haarlem63.52020-11-16
Rondje Vijfhuizen - Polderbaan - Halfweg - Spaarndam - Santpoort42.52020-11-16
Route - 15 november 20209.92020-11-15
trambaan Oldenzaal - Denekamp15.02020-11-14
Mechelse Heide 5.5k5.62020-11-09
kopie van ommetje zoetermeer55.12020-11-09
Mechelse Heide: Wandelpad - 5.7 km5.72020-11-08
wikiloc - eben emael oupeye49.22020-11-06
Rondje Heemstede - Badhoevedorp - Vondelpark - Haarlem63.62020-11-05
116. Wijlre5.92020-10-26
Overveen - Zeeweg - Zandvoort - Bentveld - Elswout - Bloemendaal21.12020-10-26
Bleek en Berg - Zandvoort - Langervelderslag - De Zilk - Bloemendaal44.02020-10-26
Santpoort Z - N - Driehuis - Velsen Zuid - Noordzeekanaal - Haarlemmerliede30.52020-10-26
Bleek en Berg - Kraantje Lek - Zandvoort -Parnassia - IJmuiden - Santpoort33.22020-10-26
Bloemendaal Bennebroek Cruquius Spaarndam Santpoort Noord35.32020-10-26
Fietsroute Gaasterlands genoegen35.62020-10-22
Odiliapeel Zeeland Langenboom sint Anthonisbos Landhorst59.92020-10-18
Odiliapeel sint Anthonisbos32.62020-10-18
Odiliapeel Zeeland Maashorst27.92020-10-18
Odiliapeel Reek Langenboom Mill38.12020-10-18
Odiliapeel Boekel Handel Elsendorp Anthonisbos35.12020-10-18
Odiliapeel bossen7.02020-10-18
Odiliapeel Kasteel Heeswijk Kildonksemolen66.62020-10-18
Odiliapeel Landerd Langenboom sint Anthonisbos59.92020-10-18
Odiliapeel Gemert Blauwe poort40.82020-10-18
Odiliapeel Bossen6.02020-10-18
Odiliapeel Grave47.92020-10-18
Odiliapeel Kasteel Croy52.22020-10-18
Odiliapeel Herperduin50.62020-10-18
laakdal 29.22020-10-09
oost betuwe vanauit westervoort april 202054.12020-10-08
rondje-stiphout-met-geschiedenis27.82020-10-07
hoge veluwe - kunst route61.72020-10-05
Op reis voor ijs64.02020-10-02
fietsrondjekot_nr_139.42020-09-25
In het hart van de Azaleastreek fietsroute40.02020-09-22
Malmedy-coo-frachorchamps 51km 850hm roadbikeproof51.02020-09-21
oldenzaal en achterland (fietsroute: 1152568) - route.nl43.92020-09-21
Smaak en Vermaak Hellendoorn37.62020-09-19
Smaak en Vermaak Notter - Zuna40.62020-09-19
Smaak en Vermaak Hellendoorn37.62020-09-19
Hollogne sur geer 250.82020-09-17
Houffalize 6 Km5.42020-09-14
Eddy Merckxroute36.32020-09-14
Rondje Malmedy - Botrange MBK35.72020-09-10
Fietsroute dendermonde overmere donk38.52020-09-09
Fietstocht Baardegem Meldert35.32020-09-09
Reuzenroute38.12020-09-09
Paling Route37.62020-09-09
Fietstocht Dendermonde Schuurken46.22020-09-09
Blauwborst Fietsroute38.52020-09-09
Ros Beiaardroute46.82020-09-09
Fietstocht buggenhout26.82020-09-09
Dendermonde fietsroute40.82020-09-09
Rondje Ukkel - Hallerbos - Waterloo - Zoniënwoud51.92020-09-05
De Ijzervallei24.32020-09-03
Rondje Zoerle Parwijs Scherpenheuvel47.52020-09-01
Reichswaldroute (fietsroute: 568651) - route.nl47.82020-08-30
naar bergen aan zee44.82020-08-27
Pelt24.02020-08-24
Eerbeek 23 augustus19.82020-08-23
Renesse - Middelburg 40 km39.12020-08-19
Middelburg - Renesse 58 km57.72020-08-19
grobbendonk33.62020-08-14
Ingooigem 22km Boerenlandschapsroute21.82020-08-13
ZONHOVEN Schansenroute41.52020-08-11
uutbloazen in de achterhoek49.02020-08-04
MTB BekkGrBBek42.52020-08-04
MTB AarsRGrAar44.12020-08-04
MTB Opoeteren Maas Rood23.72020-08-04
angleur ourthe bis (fietsroute: 1675946) - route.nl41.02020-08-04
MTB Heusden-Zolder • blauwe-groene-rode lus Zolder48.42020-08-04
schreveroute44.72020-07-24
Spoordonk (Ommetje Heilige Eik)9.22020-07-23
reuver heel reuver62.22020-07-22
LH-2020_07_12 Groenloe Markt - Vreden Zwillbrockerstr.(b)20.42020-07-19
LH-2020_07_12 Vreden Zwillbrocker Str.-Groenloe Markt (a)20.42020-07-19
beekse bergen63.52020-07-18
Oostvaardersplassen Roots Vogelroute39.72020-07-16
Turnhout-Hoogstraten 54 km53.92020-07-11
20200708_153605.gpx26.72020-07-08
06 Dokkum- Leeuwaarden25.62020-07-08
05 Franeker- Dokkum70.62020-07-08
04 Makkum- Franeker42.82020-07-08
03 Rijs- Makkum48.92020-07-08
02 SneekLogement3B-RijsJans71.62020-07-08
01A LeeuwaardenOranje-SneekLogement3B75.12020-07-08
van molenstraat in zwartsluis (zwartewaterland, overijssel) naar markt in ootmarsum (dinkelland, overijssel) - fietsersbond routeplanner104.32020-07-08
van kerkplein in ootmarsum (dinkelland, overijssel) naar oude doetinchemseweg in zeddam (montferland, gelderland) - fietsersbond routeplanner111.12020-07-08
van oude doetinchemseweg in zeddam (montferland, gelderland) naar visbrug in gorinchem (zuid-holland) - fietsersbond routeplanner111.12020-07-08
van eemweg in baarn (utrecht) naar molenstraat in zwartsluis (zwartewaterland, overijssel) - fietsersbond routeplanner99.12020-07-08
met mario 20-6-2054.82020-07-06
Sankt Vith Rodt9.92020-07-05
1olmen-schaffen 70km59.42020-07-03
1 heusden terrils73.12020-07-03
Park van Barbarossa Nijmegen e.o.42.22020-06-29
Annevoie36.02020-06-28
Rondje Weserdam, Vennbahn, Monschau53.32020-06-22
Bettendorf20.62020-06-10
Urban Jungle Antwerp31.62020-06-08
Budapest - Baja Roeiregatta165.22020-06-07
Rondje Maastricht (Mergelland 114 km)114.12020-06-07
Elfsteden ROEItocht Serious Request 2012209.92020-06-07
Emmen met Helma (Rolstoel)12.72020-06-07
Rondje Col Du VAM73.62020-06-07
Borger-Odoorn Wandelen met Helma (rolstoel)8.22020-06-07
Tholen met Helma (rolstoelfiets)50.32020-06-07
Nissewaard  met Helma (rolstoelfiets)62.32020-06-07
Bodegraven-Reeuwijk met Helma (rolstoel)9.52020-06-07
Vlissingen-Domburg-Middelburg45.32020-06-06
Strabrechtse Heide en omgeving54.52020-06-06
Postel-Zilvermeren(Lommel) rondje50.02020-06-06
Postel(B) rondje50.82020-06-06
Achelse kluis - Postel rondje74.02020-06-06
Etten-Leur - Meerseldreef - Zundert - E-L48.02020-06-06
Meerseldreef(B) - Merksplas(B) rondje56.72020-06-06
Meerseldreef - Baarle Nassau47.12020-06-06
Ell naar Roermondse Plassen51.32020-06-06
Rondje Postel(B) 57km.57.52020-06-05
Rondje Walcheren 52km.52.72020-06-05
rondje Best-Olland-Liempde-Boxtel, 38km38.42020-05-31
wierdenroute (fietsroute: 779890) - route.nl41.42020-05-25
Kasteel fietsroute Baarlo32.82020-05-24
ANWB-route-nr.22-Lek en Lingeroute107.32020-05-23
Odiliapeel Linden Ravenstein92.62020-05-22
stokrooie, houthalen en kolveren (fietsroute: 131077) - route.nl53.52020-05-20
herk-kiew-bokr-zonh-5855.92020-05-20
genieten in het gebied van zolder (fietsroute: 247696) - route.nl33.82020-05-20
zut as maasm maas kotem dilsen64.12020-05-20
lummen, paal en schaffen (fietsroute: 128120) - route.nl48.82020-05-20
herk-kiew-bokr-zonh-5855.92020-05-20
Odiliapeel Ravestein66.72020-05-19
Odiliapeel Ooien Megen94.42020-05-17
Odiliapeel Gemonde92.72020-05-17
Odiliapeel Maashorst Venhorst87.72020-05-17
Odiliapeel Herpen85.92020-05-17
Odiliapeel Grave Boxmeer Rijkevoort Sint Antunes85.22020-05-17
Uden Handel Langenboom79.62020-05-17
Odiliapeel Boxmeer75.52020-05-17
Odiliapeel s"Hertogenbosch74.32020-05-17
Odiliapeel Geffen73.22020-05-17
Odiliapeel Boxmeer73.12020-05-17
Odiliapeel De Rips Langenboom68.02020-05-17
Odiliapeel Holthees67.82020-05-17
Odiliapeel Kasteel Heeswijk66.12020-05-17
Odiliapeel Maashorst Dieten Oventje61.92020-05-17
Odiliapeel Boerdonk58.12020-05-17
Odiliapeel Heesch Herpen56.72020-05-17
Nistelrode oss berghem Ravenstein55.82020-05-17
Odiliapeel Nistelrode Veghel52.62020-05-17
Odiliapeel Eschare48.52020-05-17
Uden Maashorst-Herperduin48.02020-05-17
Uden Maashorst46.02020-05-17
Uden37.12020-05-17
Odiliapeel Boerdonk42.52020-05-17
Odiliapeel24.72020-05-17
Odiliapeel zeeland38.32020-05-17
Odiliapeel Gemert38.92020-05-17
Odiliapeel Boerdonk38.52020-05-17
Odiliapeel Boekel Erp Volkel34.42020-05-17
Odiliapeel Maashorst30.12020-05-17
Odiliapeel Mill27.62020-05-17
Odiliapeel Steltenberg25.92020-05-17
Odiliapeel Handel25.12020-05-17
de-wit-schijndel26.72020-05-15
Liniewegroute8.42020-05-12
klein rondje gaasterland19.12020-05-10
naar joke 2020051036.32020-05-09
de linge tussen asperen en geldermalsen (fietsroute: 134811) - route.nl55.52020-05-07
Op de grens van Heerde41.02020-05-05
beverlo-geel61.22020-05-03
haarm 01 - nl boekelo-tour46.02020-05-02
Héron Perwez Solière Wanze Bas-Oha Héron39.02020-05-01
Fietslus rondom Abdij Postel37.92020-05-01
zut as maasm maas kotem dilsen64.12020-05-01
De mooiste knooppunten van Zuid-Limburg50.22020-04-28
Wandeling Kesselse Heide7.92020-04-24
100 om de Beek96.92020-04-15
Héron Forville Acosse Oteppe Huccorgne Héron40.02020-04-08
rondje noord beveland compleet56.42020-04-01
Doorbraak Fietsroute 49 km49.32019-08-01
delden -oele- boekelo- beckum zeer mooi (fietsroute: 731666) - route.nl39.92019-08-01
renkum- ede omgeving zeer mooi (fietsroute: 615802) - route.nl45.12019-08-01
Kennedymars 80km op de fiets80.32019-07-09
Zeeland Pannekoek huis36.72019-06-06
Odiliapeel Wanroy30.52019-06-06
Odiliapeel Handel30.82019-06-06
Odiliapeel Maashorst - Sint Anthonis63.82019-06-06
Odiliapeel Steltenberg Volkel25.02019-06-06
Odiliapeel Bos rolstoel pad 20181.82019-06-06
Odiliapeel Boswandeling8.12019-06-06
Odiliapeel Boswandeling4.62019-06-06
Odiliapeel Holthees68.12019-06-06
Odiliapeel De Keizer Mill34.22019-06-05
Odiliapeel Peel missie track 201825.42019-06-05
Uden 2018 Trap-In55.42019-06-05
Odiliapeel Gemert34.62019-06-05
D'n Ouwe Brandtoren49.22019-05-27
gooische strade bianche - 60 km60.82018-12-27
Tilburg - IJzerenman42.92018-08-18
Rondje Wapenveld met Helma (rolstoel)11.02018-03-02
Rondje Dwingeloo Ruinen45.82018-03-02
(Advertentie)
© 2022 FIETSKNOOP | Colofon | Disclaimer | Privacy