Fietsknoop app
- Advertentie -
Start | GPX routes
GPX routes voor fietsen en wandelen

GPX routes voor fietsen en wandelen

Vind hier leuke Fiets- en wandelroutes op basis van GPX tracks. Deze routes worden je aangeboden door andere Fietsknoop gebruikers en zijn vrij te gebruiken. Als je de routedetails bekijkt dan staat daar ook een QR code. Scan deze code met de Fietsknoop app en je laadt de route gelijk in de app. En met Fietsknoop[+]Plus kun je de route ook op je eigen account bewaren!

Fietsknoop vertrouwt er op dat deze routes goed te gebruiken zijn en controleert deze routes niet. Je gebruikt ze op eigen verantwoordelijkheid. Mochten er toch problemen mee zijn, laat het ons weten zodat we de route eventueel kunnen verwijderen.

Zelf een route toevoegen? Lees hier hoe je dit kunt doen Activiteiten

Soort
Provincie
Omgeving
Afstand
Titel of code
  Titel Fietsknoper Pr Om Km Datum
Fietsenfietsknoop rondje zuid bevelandkraakjeZE 40.22024-06-23
FietsenZes Kastelenroute Diepenheim 001oudewolbers1@home.nl 24.82024-06-23
Fietsenknotenpunkt 57 - bernhard-niehues-straße 12, nordhornKellerwerkstatt 47.92024-06-23
Fietsenknotenpunkt 57 - bernhard-niehues-straße 12, nordhornKellerwerkstatt 47.92024-06-23
FietsenBever fietsroutebrinan2018 38.62024-06-23
Fietsengemaakt op 2024-04-04RonnykeAN 36.32024-06-23
Fietsenrennrad valkenburg - meersen - stein - beekhdpaffen 71.62024-06-22
FietsenFiets Weldadig RondjebramdekoningDR 36.42024-06-22
Fietsenvan reade wei 30 in warns (súdwest-fryslân, friesland) naar reade wei 30 in warns (súdwest-fryslân, friesland) - fietsersbond routeplannerJoseba 31.52024-06-22
FietsenFietsen door BerlijnPeter9213 34.72024-06-22
FietsenZdEtappe5C corrTineke1985NB 104.62024-06-21
FietsenZdEtappe5B corrTineke1985NB 97.22024-06-21
FietsenZdEtappe5A corrTineke1985NB 91.32024-06-21
FietsenMergellandroute noord---Marjadirk 47.92024-06-21
Fietsenfietsknoop groene parels verken het verledengjmtGR 41.82024-06-21
Fietsenvogels en zoosjaakmarja 41.12024-06-21
FietsenReiger fietsrouteFranckyOV 43.22024-06-20
FietsenWaaslandhaven fietsrouteDannyH60AN 47.32024-06-20
Fietsen27 km (D) Bispingen Kleine Heidetour Radtour 1Rondje24 26.62024-06-20
FietsenGreenhouse Route Westland - Route 2 (Monster/amp;#39;s-Gravenzande/Heenweg/Naaldwijk)pdekanZH 38.32024-06-20
Fietsen54 km Het rivierenlandschap van de IJssel.gpxRondje24 57.72024-06-20
FietsenF32 Valk akersloot krommenie uitgeest valk 32 5kmfietsroutescc 32.42024-06-19
FietsenF 32,5 Valk Kromm Uitgeest Valkfietsroutescc 32.42024-06-19
FietsenNLR2024_KleinGazelle P 25.92024-06-18
FietsenNLR2024_Middel_DefGazelle P 45.82024-06-18
Fietsenvan hia naar middelburgAmbacht21ZE 102.02024-06-18
WandelenBOR_24_Runde_Melsted-StaveholPeter9213 7.42024-06-16
Fietsen17 radrunde buchensteinwandCarolineRigters 19.52024-06-16
Fietsenfietsknoop 2024 sahara strandkawan 38.52024-06-16
Fietsentolle fahrradweg . – pröbstingsee zur bocholter aa runde von bocholt die 2.Fränz 54.12024-06-16
Fietsenvennbahn-radwegSoya 124.42024-06-15
Fietsenfietsweekend ferm waregem bestePvis 133.52024-06-15
Fietsen35 km. (D) Bispingen Schnucken tourRondje24 31.52024-06-15
FietsenBOR_18_Almindingen_Lilleborg-EkkodalPeter9213 10.22024-06-15
FietsenWalderlebnis Ehrhorn (39 km) Radtour 3Rondje24 38.52024-06-14
Fietsen44 km Bispingen (D) Nordheide Radtour 4Rondje24 42.82024-06-14
Fietsen48 km (D) Bispingen RadenbachtalRondje24 47.82024-06-14
Fietsen53,7 km Fietsroute de WiedenRondje24 53.72024-06-13
Fietsen53,4 km België VoerstreekRondje24 53.42024-06-13
FietsenIeperboogfietsroute 14-18Marc SpoofWV 39.12024-06-13
WandelenKM2024 Rijsbergen 80 KM Lus 4 DJos BootNB 20.72024-06-12
WandelenKM2024 Rijsbergen 80 KM Lus 3 DJos BootNB 20.52024-06-12
WandelenKM2024 Rijsbergen 80 KM Lus 2 DJos BootNB 19.52024-06-12
WandelenKM2024 Rijsbergen 80 KM Lus 1 DJos BootNB 20.12024-06-12
Fietsenmonster utrechtjcvos 90.32024-06-12
Fietsenmonster Utrechtjcvos 90.32024-06-12
Fietsenvennbahn-etappe 2 - raeren - monschauAukje H 26.22024-06-12
FietsenRückfahrtAcky01 89.02024-06-12
WandelenNunhem 9,4 km nr 446BorderjosLI 9.62024-06-12
FietsenVerdwenen ZwinhavensfietsrouteJaenOV 58.02024-06-12
Wandelen5003 - Tour 13Peter9213NW 10.62024-06-12
Fietsen80 km Wielrentoertocht AltenaNico VeekenNB 79.72024-06-11
Fietsen4 Rondje Dalfsen (Ommen) lang.gpxJosAnsOV 43.62024-06-11
Fietsensaar-radwegMoontje10 111.52024-06-11
FietsenHeks van Lettele kopieFredFietstOV 44.72024-06-11
Fietsenweißenburg- eichstättEmw2306 54.92024-06-10
Fietsenartland-rad-tour 2022 westPjotterdutch 73.92024-06-10
Fietsenrondje heelsumde bikkels 46.82024-06-10
Fietsenrondje 2 bosPH-OPAGE 38.42024-06-09
FietsenRiool velden 36,7 km makkelijkFred Fred1954 36.72024-06-09
FietsenDroste Tour 27,4 km makkelijkFred Fred1954 27.32024-06-09
FietsenTocht over de Werse 25,6 km makkelijkFred Fred1954 25.62024-06-09
FietsenRivier landschap tour 31.3 km matig/moeilijkFred Fred1954 30.82024-06-09
FietsenPeelpeuzelroute 2024TjeuLNB 45.12024-06-09
FietsenTrack-historische-fietsroute-tussen-ravenstein-en-megen-2Robbedoes23GE 36.02024-06-09
Fietsenfietsknoop de pinte 1 gpxErik VdVOV 31.82024-06-09
Fietsenfietsknoop centerparcs limburgse peel 3 gpxErik VdVLI 49.32024-06-09
Fietsenfietsknoop centerparcs limburgse peel 2 gpxErik VdVLI 50.92024-06-09
Fietsenfietsknoop centerparcs limburgse peel 1 gpxErik VdVLI 52.72024-06-09
Fietsenfietsknoop centerparcs horst 1 gpxErik VdVLB 43.42024-06-09
Fietsenvan 's-gravenzande naar renesse kopieprogresso 62.22024-06-08
Fietsen22. Maasheggen en Maasduinen etappe 5JeeWeeLLI 6.72024-06-07
Fietsen22. Maasheggen en Maasduinen - etappe 4JeeWeeLLI 13.62024-06-07
Fietsen22. Maasheggen en Maasduinen - etappe 3JeeWeeLLI 8.52024-06-07
Fietsen22. Maasheggen en Maasduinen - etappe 2JeeWeeLNB 8.12024-06-07
Fietsen22. Maasheggen en Maasduinen - etappe 1JeeWeeLNB 12.62024-06-07
FietsenRoute vol Verwondering Zuid-LusAnröchte 49.82024-06-07
Fietsenbruggen-en-kanalenrouteStarbucks4me 38.72024-06-06
Fietsen7 juniHenk&Irene 37.12024-06-06
FietsenStéphanos fietstour 100km 2024kampjvd 100.62024-06-05
Fietsenfietsknoop drentse aanoordzuidDR 46.72024-06-05
Fietsenpeel raamstelling origineel2HBu55NB 38.72024-06-04
FietsenMTB-10-Grande anello del TrasimenoTroc 79.52024-06-04
Fietsenenclave 22Jagger rollingAN 54.82024-06-04
FietsenWeert Budel-Dorplein Hamont Hamont-Hachel Rodenrijt AchelseKluis Budel Terug 47kEbEbLI 47.12024-06-04
FietsenhoepertingenLaurent D 37.72024-06-03
FietsenWandelroute - Zuid-Limburg - Dutch Mountain Trailgramkema 99.82024-06-02
Fietsenfietsknoop alpen aan de rijn leimuidengjmtZH 62.12024-06-02
FietsenCochem - KoblenzMoontje10NW 51.22024-06-02
WandelenSenioren Schoten Filippus 3/6/2024Pierre WeyenbergLB 4.02024-06-02
Fietsen86km move for parkinsonAndré Van LooyAN 86.12024-06-02
Fietsen67km move for parkinsonAndré Van LooyAN 66.52024-06-02
FietsenNamiddagritRina/LeoAN 68.22024-06-01
Fietsen5003 - Tour 4Peter9213NS 16.12024-06-01
Fietsen138. Fier op Friesland - etappe 1Olle griezeFR 11.12024-05-31
FietsenVon Osterwick nach Havixbeck, kurze TourErrell 18.62024-05-31
FietsenMWV24vrij10kmMath van Dijck 10.22024-05-31
FietsenRondje Ommen - DalfsenTheo w 48.02024-05-30
FietsenWaar de Maas baas isDannyH60 48.62024-05-30
FietsenH T De Fietsallee 2-3Bbbr 10.32024-05-30
FietsenH T De Fietsallee 3-4BbbrNB 10.02024-05-30
FietsenH T De Fietsallee 5-1BbbrNB 4.22024-05-30
FietsenKröv - CochemMoontje10NW 55.72024-05-30
Fietsenmoezel-fietspad (totale lengte): van perl tot koblenzMoontje10NW 248.02024-05-30
FietsenEnsch - KrövMoontje10NW 55.12024-05-30
FietsenSaarburg - EnschMoontje10NW 48.62024-05-30
FietsenSaarburg - EnschMoontje10NW 48.62024-05-30
FietsenBeckingen - SaarburgMoontje10NW 47.12024-05-30
FietsenMerzig - BeckingenMoontje10NW 15.32024-05-30
FietsenBeeldenstormkarodemNB 39.92024-05-30
WandelenVier Uitersten wandelroute lus 1Julie en Stefan 9.72024-05-29
FietsenCorrecte nieuwe Peter BenoitfietsrouteBrunoGudrun 25.42024-05-28
FietsenZorgroute BierbeekJh47 29.82024-05-28
Fietsendag 2 - vinnum - munsterCasper Blom 110.32024-05-28
Fietsendag 3 - munster - borkenCasper Blom 105.72024-05-27
Fietsendag 1 - borken - vinnumCasper Blom 70.62024-05-27
Fietsen3-flüsse-route - rundkurs west (schlösser, seen und meere)1317 57.72024-05-26
FietsenLa Vuelta Holanda - Ronde van Zeist e-bikeJPPendersUT 64.32024-05-26
Fietsenhouten-huizen-stenen-forten-route.gpxJPPenders 40.02024-05-26
Wandelenalden biesen,(geel)Roger60LB 16.12024-05-26
Fietsenkos marina – mooie zwemplekken aan zee rondtocht vanuit ΗρακλήςMarjadirk 45.12024-05-25
Fietsenvincents aankomstRuCa5560 50.92024-05-25
Fietsen24. Rondje bijzonder Bernheze - etappe 5KeesJanONB 6.82024-05-25
Fietsen24. Rondje bijzonder Bernheze - etappe 4KeesJanONB 6.72024-05-25
Fietsen24. Rondje bijzonder Bernheze - etappe 3KeesJanONB 8.32024-05-25
Fietsen24. Rondje bijzonder Bernheze - etappe 2KeesJanONB 16.72024-05-25
Fietsen24. Rondje bijzonder Bernheze - etappe 1KeesJanONB 8.82024-05-25
FietsenOldambtroute ANWBgjmtGR 56.42024-05-25
FietsenDiever -Oude Willem-routeHenkvdE 31.02024-05-24
FietsenGapersroute ANZEGEMBrunoGudrunWV 52.22024-05-24
FietsenTRI AMSTERDAM 2024 - Fiets Middenpeter.van.woesik@gmail.comNH 91.02024-05-24
Fietsen65km Turnhout - Baarschot NLAndré Van LooyAN 64.92024-05-24
FietsenRund ums Moor Hambergen-Bornreihe-SandhausenClaus N.NS 21.82024-05-23
Fietsenfietsknoop s gravenzande voorburggjmtZH 21.02024-05-23
Fietsenfietsknoop voorburg s gravenzandegjmt 21.02024-05-23
Fietsenfietsknoop voorburg s gravenzandegjmtZH 21.02024-05-23
FietsenFietsroute Helsinki vanuit Rastilla Camping 60KmStakkefiets 59.72024-05-23
FietsenRedders op zee-route TexelGroensNH 45.12024-05-23
Fietsenerbens vechtdal toer 2024 - 50.0 km2124 51.72024-05-23
Fietsengps track fietsen langs het pieterpad 2Bea2457 255.22024-05-22
FietsenRondje Hardenberg - BeerzeHennyfietst Hennyfietst 42.62024-05-21
Fietsenclassico boretti 2024 - 120kmCees HartmanGE 120.32024-05-21
FietsenTurnhout- Antwerpenwroel 59.12024-05-21
FietsenFietsroute Charles Dickens langs de IJsselrgc.ivens 58.22024-05-20
FietsenODK_Veldh_Bergeijk_35ZenpaNB 34.92024-05-20
FietsenMonumentale route ZaanstadConnylouise 33.72024-05-20
FietsenthuisDanielle danielle 45.12024-05-20
WandelenVeluwse bosbeken en de IJsselJeroen & Janske 11.92024-05-20
Fietsentour 07 - die klassischeTBaecker 34.72024-05-19
FietsenFietsroute Uitwaaien met UitzichtTanteAal 53.62024-05-19
Fietsenreek langenboom mooitvane 47.92024-05-19
FietsenAlmelo tour 21 meiantonkogatelefoonOV 38.12024-05-19
FietsenRoute 21 nov. laatste tocht 2023antonkogatelefoonOV 36.62024-05-19
Fietsengpx download: reeser meer – schöner waldweg runde von haldern (rheinland)TBaecker 13.72024-05-19
Fietsenamp;amp;quot;wo ii airborne routeamp;amp;quot; (fietsroute: 569779) - route.nl kopie kopieHZS1 49.92024-05-19
Fietsenokra kb bolderberg 2 63 km kopieHjanssen 64.92024-05-19
FietsenLangs de oude Leie van Deinze naar Gent - 2 dagenRudi GoorOV 79.32024-05-18
WandelenWandelroute-De-Loonse-en-Drunense-Duinen-v2-429479SpartanNB 16.42024-05-18
Fietsengpx download: château de beusdael – blick auf schloss beusdael rondtocht vanuit noorbeek kopieEgypteLI 36.52024-05-18
Fietsenfietsknoop Clervaux-Bütgenbachrhert 62.62024-05-17
FietsenBeleef de Utrechtse WaardenMontfoortVitaalUT 32.72024-05-17
FietsenMaare-Mosel-Radweg met zijsprongen - 2 dagenRudi GoorGF 64.12024-05-17
FietsenGelpenberg 2Jos trekum5+ 33.22024-05-17
FietsenAlte Kanalallee (omgeving Denekamp en Nordhorn)Robert en Wilbert 43.92024-05-16
FietsenschouweduivelandHanszee 200.22024-05-16
FietsenFietsroute Veluwse Volksverhalen (deel 1)JanvF 63.42024-05-16
Fietsenfietsknoop rondje enkhuizenrhert 57.32024-05-16
Fietsengpx download: château de beusdael – blick auf schloss beusdael rondtocht vanuit noorbeekEgypteLI 36.52024-05-16
FietsenBE10_DAG_7_Brugge_Roeselare_57kmGolfbastardWV 57.12024-05-16
FietsenD5_Kno_62kmGolfbastardWV 60.92024-05-16
FietsenBE10_DAG_4_Diksmuide_Brugge_62kmGolfbastardWV 61.52024-05-16
FietsenBE10_DAG_3b_59kmGolfbastardWV 58.72024-05-16
FietsenBE10_DAG_3a_44kmGolfbastardWV 43.82024-05-16
FietsenBE10_DAG_1_Roeselare_IeperGolfbastardWV 31.12024-05-16
Wandelenwandeletappe-8-boekel-aarle-rixtel-ons-kloosterpad.gpxFr1962 22.52024-05-15
FietsenHüttent-Oeding 38Kar-Li 37.62024-05-14
FietsenRoute.nl fietsroute 285298 - Koninklijke route door de bossenDon Carlo 44.32024-05-14
FietsenFKPUtrecht-map_object_selection-3218Don Carlo 54.72024-05-14
Fietsenfietstocht lübben. 50kmKeesft 50.52024-05-13
FietsenEen indrukwekkende fietsroute3xniks 44.62024-05-12
FietsenKlein Rome 30kmHarryE 26.02024-05-12
Fietsenveenendaal ginkellousurgeon 57.22024-05-12
FietsenOlen maria olenStakkefietsAN 68.72024-05-12
WandelenSwalkje troch de Alde FeanenJaenFR 68.72024-05-12
WandelenMan van ManderJaenOV 40.62024-05-12
FietsenHeideprachtJaenNH 36.82024-05-12
FietsenGrenzenloosJaenNB 80.22024-05-12
FietsenDrie provinciënJaenOV 68.72024-05-12
FietsenFietsen op de grensJaenGE 80.32024-05-12
Fietsenfietsknoop kalverweide meijendaal 05gjmtZH 18.62024-05-11
Fietsenfietsknoop rondje alphen aan de rijn tour actief mrt 2018gjmtZH 59.52024-05-11
FietsenGroots DoetinchemgjmtGE 60.82024-05-11
Fietsenfietsroute rondom Apeldoorn / CantharelgjmtGE 55.32024-05-11
Fietsenroute montferland en omgevinggjmt 51.62024-05-11
Fietsenfietsknoop lemelerberg en reggedalgjmtGE 50.42024-05-11
FietsenBaasrode Buggenhout Lebbeke Denderbelle BoonwijkDannyH60OV 33.32024-05-11
FietsenPanoramaRadweg niederbergbahnHarietNW 35.62024-05-11
Fietsenasperge- en aardbeientocht in de zuid-paltsshoudt 48.92024-05-10
FietsenNieuwe ActiviteitRogers/H 744LX 48.92024-05-10
Fietsenmergelland fietsroute west-lusTimmerdudeLI 63.02024-05-10

Aantal routes: 200

- Advertentie -
© 2024 FIETSKNOOP | Colofon | Disclaimer | Privacy