Fietsknoop app
- Advertentie -
Start | Alleroutes | Alle routes van
Op de kaart

Alle routes van ChrisBakker

  Titel Fietsknoper Pr Om Lus Km Datum
WandelenHELMOND - KASTEEL - HAVENPLEIN - HEISTRAAT - HORTENSIAPARK - SLUIS VOSSENBEEMD - STIPDONK - SUYTKADEChrisBakkerNB 14.62024-02-15
WandelenRONDJE HELMONDChrisBakkerNB 12.82024-02-01
WandelenAARLE RIXTEL - HELMONDChrisBakkerNB 12.42024-01-10
WandelenAARLE RIXTEL CROYChrisBakkerNB 12.62023-11-29
WandelenHELMOND - BRANDEVOORT.ChrisBakkerNB 12.92023-11-15
WandelenHELMOND WARANDE - BRANDEVOORT - STIPHOUT - HELMOND WARANDEChrisBakkerNB 13.72023-11-01
WandelenHELMOND - CROY - AARLE RIXTEL - SLUIS 7 - HELMONDChrisBakkerNB 11.72023-10-18
FietsenBEEK EN DONK - COLLSE WATERMOLEN - OPWETTENSE WATERMOLEN - BEEK EN DONKChrisBakkerNB 48.12023-10-08
WandelenAARLR RIXTEL - HELMONDChrisBakkerNB 11.62023-10-04
WandelenBEEK EN DONK - LIESHOUT - MARIAHOUT - BEEK EN DONKChrisBakkerNB 16.62023-10-01
WandelenHELMOND CENTRUM - DIERDONK - RIJPELBERG - CENTRUM.ChrisBakkerNB 15.22023-09-20
WandelenGERWEN - HELMONDChrisBakkerNB 15.92023-09-06
WandelenRONDJE HELMONDChrisBakkerNB 16.52023-08-23
FietsenAARLE RIXTEL - STRABRECHTSE HEIDEChrisBakkerNB 59.82023-06-20
FietsenBEEK EN DONK STIPPELBERGChrisBakkerNB 54.62023-06-16
FietsenHELENAVEEN RONDJE LIMBURG LANGS MAASChrisBakkerLI 93.42022-11-14
FietsenBEEK EN DONK RONDJE ROND EINDHOVENChrisBakkerNB 99.82022-10-24
FietsenBEEK EN DONK RONDJE NAAR DE MAASHORSTChrisBakkerNB 99.02022-10-18
FietsenBEEK EN DONK RONDJE OOST BRABANT - LIMBURG TOT MAASChrisBakkerNB 107.42022-10-12
FietsenBEEK EN DONK EN DE MEIERIJChrisBakkerNB 96.92022-10-05
FietsenBEEK EN DONK EN KEMPENLANDChrisBakkerNB 46.72022-09-28
FietsenBEZOEKERS CENTRUM DWINGELDERVELDChrisBakkerDR 33.82022-09-14
FietsenUFFELTEChrisBakkerDR 32.72022-09-12
FietsenRUINENChrisBakkerDR 29.72022-09-11
FietsenDWINGELDERVELD.ChrisBakkerDR 36.22022-09-10
FietsenAARLE RIXTELChrisBakkerNB 82.22022-08-22
FietsenBEEK EN DONKChrisBakkerNB  76.52022-08-15
FietsenDIEVERChrisBakkerDR 34.92022-06-22
FietsenOOSTERWOLDEChrisBakkerFR 30.42022-06-21
FietsenZORGVLIEDChrisBakkerDR 32.22022-06-20
FietsenWATERENChrisBakkerDR 27.72022-06-18
FietsenDUIZELChrisBakkerNB 57.12022-04-21
FietsenRONDJE ZUIDLAARDERMEERChrisBakkerDR 43.12021-09-15
FietsenEXLOOChrisBakkerDR 43.92021-09-14
FietsenSCHOONLOOChrisBakkerDR 52.32021-09-13
FietsenZUID LARENChrisBakkerDR 49.92021-09-12
FietsenGASSELTEChrisBakkerDR  48.42021-09-11
FietsenDE BONNE bij GIETENChrisBakkerDR 54.32021-09-10
FietsenVENRAYChrisBakkerLI 52.22021-09-06
FietsenDIEVERChrisBakkerDR 36.32021-06-24
FietsenHOOGEVEENChrisBakkerDR 42.22021-06-23
FietsenSTEENWIJKChrisBakkerDR 48.12021-06-22
FietsenKOEKANGEChrisBakkerDR 41.52021-06-21
FietsenRUINENChrisBakkerDR 36.22021-06-19
FietsenSCHIJNDELChrisBakkerNB 108.12020-11-09
FietsenHELMONDChrisBakkerNB 31.82020-10-21
FietsenHEINKENSZANDChrisBakkerZE 50.52020-09-19
FietsenVROUWENPOLDERChrisBakkerZE 49.92020-09-18
FietsenBRUINISSEChrisBakkerZE 45.92020-09-17
FietsenARNEMUIDENChrisBakkerZE 50.42020-09-16
FietsenBURGHSLUISChrisBakkerZE 53.42020-09-15
FietsenGEMERT - BOXMEER - GEMERTChrisBakkerNB  87.22020-08-20
FietsenGRIENDTSVEENChrisBakkerNB 76.12020-08-11
FietsenSIRJANSLANDChrisBakkerZE 55.22019-09-12
FietsenWESTKAPELLEChrisBakkerZE 50.82019-09-10
FietsenVLISSINGENChrisBakkerZE  53.42019-09-09
FietsenRENESSEChrisBakkerZE 43.72019-09-07
FietsenWELL - MAASDUINEN - ARCENChrisBakkerLI 57.72019-08-22
FietsenWANROIJChrisBakkerNB 56.62019-08-06
FietsenBAARLOChrisBakkerLI 73.82019-07-30
FietsenHELMONDChrisBakkerNB 37.52019-07-29
FietsenBEEK EN DONKChrisBakkerNB  35.22019-07-18
FietsenDIEVERChrisBakkerDR 41.32019-06-19
FietsenDWINGELOOChrisBakkerDR 38.02019-06-18
FietsenZUIDWOLDEChrisBakkerDR  55.22019-06-17
FietsenBEILENChrisBakkerDR 53.12019-06-16
FietsenHAVELTEChrisBakkerDR 43.72019-06-16
FietsenBOEKELChrisBakkerNB 37.22019-04-19
FietsenSON & BREUGELChrisBakkerNB 41.42019-02-27
FietsenDEURNEChrisBakkerNB 44.62019-02-16
FietsenMIDDELBURGChrisBakkerZE 52.02018-09-12
FietsenZOUTELANDEChrisBakkerZE 49.92018-09-11
FietsenSTELLENDAMChrisBakkerZH 39.52018-09-10
FietsenZIERIKZEEChrisBakkerZE 55.22018-09-08
FietsenBROUWERSHAVENChrisBakkerZE 43.72018-09-07
FietsenEINDHOVENChrisBakkerNB 57.12018-07-03
FietsenMILHEEZEChrisBakkerNB 65.62018-06-26
FietsenBALLOERVELD - TAARLOChrisBakkerDR 64.12018-06-20
FietsenLOONChrisBakkerDR 66.32018-06-19
FietsenDROUWENChrisBakkerDR  54.42018-06-18
FietsenEXLOOChrisBakkerDR 58.12018-06-17
FietsenGASSELTEChrisBakkerDR 69.02018-06-16
FietsenBEEK EN DONKChrisBakkerNB 45.12018-06-06
FietsenLIESHOUTChrisBakkerNB  41.22018-05-07
FietsenZIERKZEEChrisBakkerZE 62.72017-09-10
FietsenSCHARENDIJKEChrisBakkerZE 37.52017-09-09
FietsenSINT ODILIENBERGChrisBakkerLI 66.32017-08-23
FietsenWESTERBEEKChrisBakkerNB 54.12017-08-21
FietsenRAVENSTEINChrisBakkerNB 61.42017-08-13
FietsenFAMILIE FIETSDAG LIEROPChrisBakkerNB  68.02017-08-09
FietsenWILBERTOORD- CUIJK-BOXMEERChrisBakkerNB 56.12017-08-06
FietsenMERSELOChrisBakkerLI  63.32017-07-31
FietsenHELENAVEENChrisBakkerLI 62.32017-07-26
FietsenBOEKELChrisBakkerNB 33.62017-07-08
FietsenDWINGELDERVELDChrisBakkerDR 33.22017-06-22
FietsenDIEVERChrisBakkerDR 58.92017-06-20
FietsenIJHORSTChrisBakkerDR 55.72017-06-19
FietsenBEILENChrisBakkerDR  82.92017-06-17
FietsenRUINENChrisBakkerDR 61.32017-06-16
FietsenLIEROPChrisBakkerNB 57.92017-05-25
FietsenBEEK EN DONKChrisBakkerNB 107.92017-05-23
FietsenHELENAVEENChrisBakkerLI 59.32017-05-21
FietsenLAARBRUG AARLE RIXTELChrisBakkerNB 61.72017-05-09
FietsenRONDJE BAKEL MILHEEZEChrisBakkerNB  41.12016-10-16
FietsenHELMONDChrisBakkerNB  37.42016-10-09
FietsenBEEK EN DONKChrisBakkerNB 50.92016-10-05
FietsenHANSWEERTChrisBakkerZE 45.42016-09-14
FietsenKAMPERLANDChrisBakkerZE  35.82016-09-13
FietsenOUDDORPChrisBakker 39.52016-09-12
FietsenVEEREChrisBakkerZE 53.02016-09-11
FietsenBREEZANDChrisBakkerZE 50.82016-09-10
FietsenBURGH HAAMSTEDEChrisBakkerZE 64.12016-09-10
FietsenDUIZELChrisBakkerNB 55.92016-08-30
FietsenAARLE RIXTELChrisBakkerNB 46.72016-08-29
FietsenBEEK EN DONKChrisBakkerNB 67.22016-08-23
FietsenTUNGELROYChrisBakkerLI 69.02016-08-18
FietsenNEDERWEERTChrisBakkerLI 60.72016-08-18
FietsenENGELENChrisBakker 61.32016-08-15
FietsenBEEK EN DONKChrisBakkerNB 31.82016-08-14
FietsenWELLChrisBakkerLI 63.12016-08-05
FietsenWILBERTOORDChrisBakkerNB 62.12016-08-03
FietsenOVERLOONChrisBakkerNB 61.02016-07-24
FietsenKESSELChrisBakkerLI  66.02016-07-17
FietsenBATADORPChrisBakkerNB 57.12016-07-15
FietsenAARLE RIXTEL---PINKSTER ROUTEChrisBakkerNB  65.82015-05-25

Aantal routes: 125

- Advertentie -
© 2024 FIETSKNOOP | Colofon | Disclaimer | Privacy