Fietsroutes in asten

Fiets met knooppunten langs de mooiste plekken. Kies een afstand en ongdek wat de omgeving van asten te bieden heeft.

Mastenbroek Kampereiland route
52.2 km - Landelijk

De veerpontjes zijn s’winters uit de vaart

Asten,Helmond,Deurne
41.5 km -

Tussen 2 en 3 Europaweg oversteken

Asten-Heusden naar De Groote Peel-rondje
40.2 km -

start bij Paulus Eten&Drinken,Vorstermansplein 1, Asten-Heusden

asten
32.5 km -

Vanuit Roermond naar Asten

Mierlo-Vlierden-Asten-Lierop-Mierlo
38.0 km - Landelijk

Horeca: d'n Aspergehof tussen knp 32-92 Hoyse hoeve tussen knp 40-95 Pastoorke van Moorsel (wo t/m zo) tussen knp 20-87

Helmond/Vlierden/Heusden/Asten/Lierop/Helmond
54.1 km - Landelijk

Stukken mooie verharde fietspaden door de bossen

Deinze Astene
4.2 km - Waterrijk

Makkelijk familie beginners

asten neerkant liessel
45.3 km - Landelijk

landelijk en waterrijk,vertrokken anaf camping Wetland tureluurweg,heerlijke route door boerengebied.

Mastenbroekerpolder
54.2 km -

Mastenbroek is een middeleeuwse polder in de gemeentes Zwartewaterland, Kampen en Zwolle en maakt deel uit van het Nationaal Landschap IJsseldelta in de Nederlandse provincie Overijssel. Het is een van de oudste polders van Nederland. De kern van de buurtschap ligt in de gemeenten Kampen en Zwartewaterland.